РелігіяХристиянські новини

В Ялті баптистській церкві винесено попередження за «незаконне» місіонерство

В Ялті мировий суд постановив винести місцевій церкві християн-баптистів попередження за «незаконну» місіонерську діяльність, повідомляє сайт sova-center.ru
27 липня 2020 року мировий суд судової ділянки № 94 в Ялті притягнув церкву євангельських християн-баптистів до відповідальності за ч. 3 ст. 5.26 КоАП РФ (здійснення релігійною організацією діяльності без надання свого офіційного повного найменування, в тому числі випуск або розповсюдження в рамках місіонерської діяльності літератури, друкованих, аудіо та відеоматеріалів без маркування із зазначеним найменуванням або з неповною або завідомо неправдивим маркуванням).
Відповідно до постанови суду церкві винесено попередження. Постанова набула чинності 7 серпня 2020 року.

За час окупації Криму майже всі релігійні громади, всі релігійні організації зазнали утисків, обмежень, переслідувань, окрім церкви московського патріархату.
Україна глибоко стурбована тим, що тимчасова іноземна окупація Криму призвела до грубих систематичних порушень свободи віросповідання
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button