Новини суспільства

Запущено сервіс для скарг на тютюновий дим в громадських місцях

Подати скаргу, якщо хтось порушує антитютюнове законодавство, тепер можна на онлайн-платформі. Скарга подається через сайт, мобільний застосунок або ж чат-боти в месенджерах, і автоматично відправляється до відповідного органу контролю.

Джерело: blogging.kiev.ua

Повідомлення з такою інформацією опублікував Центр громадського здоров’я МОЗ, зазначивши, що «за міжнародними дослідженнями в Україні щороку від пасивного куріння гине близько 13 тис. людей. Щоб громадянам України було легше контролювати своє право на бездимне середовище, ми створили цей простий онлайн-сервіс для моніторингу порушень антитютюнового законодавства».

Українці можуть повідомляти про такі порушення, як:

  • куріння в ресторанах, барах, кафе;
  • куріння в громадських місцях, житлових будинках, у транспорті;
  • реклама тютюнових виробів;
  • нелегальна торгівля тютюновими виробами;
  • відсутність попереджувальної інформації та наявність заборонених предметів для куріння.

Система автоматично направляє скаргу до відповідного органу контролю.

Подати скаргу

Читайте також:

Ще з 11 липня в Україні набрали чинності нові норми антитютюнового законодавства. Тепер «електронні сигарети» стали в ряд зі звичайними цигарками, що обмежує їхню рекламу та куріння в громадських місцях, а порушення цих норм тягне за собою штраф.

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!