Варто замислитись

10 фактів про вплив співу на здоров’я

  1. Спів повідомляє тілу «правильні» вібрації, що підіймає наш життєвий тонус.

2. Під час співу в мозку людини виробляються особливі хімічні речовини, які допомагають нам відчути спокій і радість.

3. Як згадувалося вище, поліпшується кровообіг, що благотворно впливає на голосові зв’язки, мигдалини й численні лімфовузли, а значить, значно підвищує місцевий імунітет (простіше кажучи, ми рідше застуджуємося).

4. Поліпшення кровопостачання при співі веде до активізації діяльності головного мозку: він починає працювати інтенсивніше, поліпшується пам’ять, легше сприймається будь-яка інформація.

5. Поліпшення кровопостачання голови в цілому робить молодшим організм, поліпшується стан шкіри.

Читайте також:

6. Спів дуже корисний при захворюваннях легенів, тому що не тільки замінює дихальну гімнастику, а й сприяє розвитку грудної клітини, правильному диханню, що значно зменшує число загострень.

7. При регулярних заняттях в хорі, в організмі підвищується рівень імуноглобуліну-А і гідрокортизону, які є ознаками хорошого імунітету.

8. Розроблені методики, які лікують від заїкання за допомогою співу і допомагають поліпшити дикцію.

9. Спів застосовується навіть при боротьбі із зайвою вагою: деколи надмірно повним людям пропонують при виникненні почуття голоду замість перекусу заспівати дві-три пісні.

10. Фахівці рекомендують співати хоча б 5 хвилин на добу, прирівнюючи спів до фізичних вправ.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!