Домашня » Блог Ренді Маршалла » Занепокоєння: неправильне уявлення

Занепокоєння: неправильне уявлення

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

«Занепокоєння схоже на крісло-гойдалку. Воно створює видимість руху, але ним нікуди не доїхати» Ерма Бомбек.

Жив чоловік, який постійно хвилювався. Це вбивало його. Він побачив оголошення в місцевій газеті: «Професійно турбуюся замість вас». Він дуже зацікавився оголошенням. Йому сказали, що на початку кожного дня він буде надавати довгий список своїх турбот, і наймана людина буде турбуватися замість нього! Угода відбулася! Незабаром його друзі побачили радикальні зміни в ньому: він став безтурботним, постійно усміхненим. «Що з тобою сталося ?!» — запитали вони. Чоловік розповів їм свою історію. «Дивно!» — сказали вони. «Скільки ж коштують послуги цього хлопця?» Звільнений від турбот чоловік повідомив: «10 000 баксів в день». Його друзі були шоковані й запитали його: «Як ти платиш йому? У тебе ж немає таких грошей!” “Я не знаю” – відповів він. – Це тепер його турбота”.

Якби все було так просто! Всі знають, що занепокоєння нас вбиває. Занепокоєння і мир в душі — не найкращі сусіди. Всі розсудливі дорослі, яких я знаю, хочуть радості й спокою, то чому ж ми постійно турбуємося і переймаємось завтрашнім днем вже сьогодні?

Я думаю, що це глибока духовна проблема — принаймні для мене. Автор Тім Келлер каже про це так: «Занепокоєння виникає, коли ми не віримо, що Всевишній все зробить правильно; а гіркота з’являється, коли ми віримо, що Бог таки помилився». І те і інше може з’їсти нас зсередини.

Моє минуле переслідує мене, моє майбутнє здається непередбачуваним і хитким. У місяці забагато днів , грошей завжди мало, діти бешкетують, дах протікає, машина в ремонті — завжди щось не так. Як сказав один чоловік: «Проблема життя в тому, що воно не має вихідних!»

Якорі в моєму серці – це страх перед майбутнім, занепокоєння про сьогодення і провина за минуле.

Отже, як мені уникнути цієї Великої Трійки?

Я вважаю, що треба зробити принаймні три речі:

1) забути, що знаходиться позаду (ця вода давно стікла);
2) не думати про завтрашній день (ми не знаємо, що чекає нас попереду; ми пишемо плани, але олівцем);
3) cьогодні й так має достатньо проблем (це все, що у нас є).

Ніхто не говорить, що буде легко. Ніщо з цього не приходить природньо. Ось чому це називається надприроднім. Це вище нашої звичайної природи.

Для мене найпростіше зупинитися на наступній думці: «Ні про що не турбуйтеся. За будь-яких обставин, через молитву прохайте Господа про те, що потребуєте, та завжди дякуйте Йому за все, що маєте» (Послання до Филип’ян 4:6).

Як це працює? Нам було сказано: «Переклади (поклади) свої тривоги (турботи) на Мене … щоб Я турбувався заміть тебе». Чудова обіцянка: ВІН турбується замість нас! Він єдиний, хто може це зробити.

Я думаю, що у нас вже є Той, хто турбується за нас… Той, хто знає наше минуле, прикриває наш тил в сьогоденні й володіє нашим майбутнім.

Гарна новина полягає в тому, що Він не потребує 10 000 доларів в день. Божу турботу ми отримаємо задарма. Тому вона так і називається – благодать.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Влада Китаю заборонила студентам з Африки відвідувати церкви

Наступна Стаття

Слідуй за Мною. Три покликання

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *