Для життя

7 ключових ідей для новорічних обіцянок

Якщо ви схожі на мене, ви чуєте ідеї новорічних рішень і закочуєте очі. Зрештою, за даними US News and World Report, приблизно 80 відсотків з нас не дотримуються таких обіцянок. Коли щось, що дуже широко поширене, здається неможливим, як-от дотримання новорічної обіцянки, ви повинні запитувати, чому хтось про це турбується.

Нам потрібні цілі, до яких ми прагнемо, і навіть коли ми не досягаємо своїх цілей, рух до них сам по собі є досягненням. Тому приймайте новорічні рішення. Вибір одного чи двох може змінити ваше життя цього року. Ось сім ключових новорічних ідей, які варто розглянути.

1. Будьте присутні з тими, кого любите

«Покладіть телефон, вийміть навушники та установіть зоровий контакт. Вибирайте бути присутнім з тими, кого любите».

Зізнаюся, це в принципі неможливо виміряти. Так само і більшість того, що дійсно має значення − любов, сенс, надія, віра. Але занадто багато з нас живуть у стані, який письменниця Лінда Стоун називає станом «постійної часткової уваги». Ми ніколи не присутні повністю, завжди відволікаємося на щось (телефон, телевізор, музика). Покладіть телефон, вийміть навушники та установіть зоровий контакт. Виберіть бути присутнім з тими, кого любите.

2. Щотижня робіть одну справу для себе

Це звучить егоїстично, але зачекайте. Турбота про себе відрізняється від егоїзму. Насправді, якщо все зробити правильно, то все навпаки. Все, що ви можете запропонувати світу, − це ви. Чим ви здоровіші, тим кращий подарунок для світу. Будьте здоровими. Виберіть щотижня одну справу, яка приносить вам радість або робить вас кращою версією себе. Люди навколо будуть вам вдячні.

3. Виспіться

З-поміж усіх ідей новорічної обіцянки ця може бути найскладнішою для реалізації. Проте все більше досліджень вказують на важливість сну. Наше емоційне, фізичне та духовне самопочуття пов’язане зі сном. Немає слави в тому, щоб спати три години на день. Коли тобі було 19 років в коледжі, це було круто. Тепер це лише зарозумілість. Ви людина. Вам потрібно спати.

4. Читайте книжку на місяць

Незалежно від того, чи є ви шанувальником художньої чи наукової літератури, доступ до книг, як для розваги, так і для навчання, є чудовим. Отримайте читацький квиток і візьміться читати одну книгу щомісяця. Такі автори, як Сет Годін і К. С. Льюїс, мають короткі, легкі для читання книги, які можуть змінити ваше життя. Та-Нахесі Коутс написав комікс «Чорна пантера», який я прочитав за один присід, але він не переставав надихати мене на роздуми про расу та владу. «Дари недосконалості» Брене Браун займає всього 130 сторінок, але вона вразить вас своїм розумінням мужності та вразливості.

5. Спробуйте щось нове

Ми всі застряємо в коліях. Колії зручні. Ми знаємо, куди вони нас ведуть. Але ми рідко ростемо в коліях. Щоб рости, ми повинні вийти з колії і в щось нове. Тож займіться новим хобі. Відвідайте нове місто, область чи навіть країну. Приєднуйтесь до групи, яка розвиває певний інтерес. Зробіть те, що кидає вам виклик. Це не тільки принесе у ваше життя нову енергію, але й ви дізнаєтеся багато нового про себе і, можливо, на цьому шляху відкриєте те, що вам подобається.

6. Помиритися

Багато з нас мають віддалені стосунки з тими, з ким раніше були близькими. Хтось сказав або зробив щось, щоб заподіяти біль, і стосунки так і не відновилися. У деяких випадках це значущі стосунки: батько, брат, сестра, дитина. Примирення – це болісна, важка праця, але потужна. Вирішіть зробити важку роботу, щоб примиритися з людиною, якій ви заподіяли біль, або людиною, яка заподіяла вам біль. Мабуть, це буде одна з найскладніших і найкорисніших справ, які ви коли-небудь робили.

7. Щоденник

Переваги щоденника вражають. Здавалося б, простий акт записування того, що ви думаєте і переживаєте, може мати глибокі емоційні та інтелектуальні переваги, починаючи від зниження стресу і закінчуючи покращенням пам’яті та підвищенням креативності. Приділяйте щоранку 10 хвилин, насолоджуючись чашкою кави, щоб писати в щоденнику. Якщо ви молитесь, це може бути тактильний спосіб молитви. Однак це також чудовий спосіб опрацювати все, про що ви думаєте.

Читайте також:

Навіть якщо малоймовірно, що ви дотримаєте обіцянки повністю, втілення в життя будь-якої з цих новорічних ідей матиме глибокий вплив на ваше загальне самопочуття. Крім того, чи не хотілося б вам сказати, що ви входите в ті 20 відсотків, яким вдалося дотримати обіцянки? Це варто спробувати.

Подумайте, яка з цих практик найбільш приваблива для вас? Чому саме вона?

Джерело: allprodad.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button