Християнські новини

Влада Китаю заборонила студентам з Африки відвідувати церкви

Китайський уряд заборонив африканським студентам, які навчаються в країні, відвідувати церкви й проповідувати Євангеліє.
У вересні керівництво церкви в провінції Ляонін отримало урядовий наказ, який забороняє 80-й африканським студентам, які відвідували цю громаду, брати участь в богослужіннях, повідомляє Слово про Слово  з посиланням на The Christian Post.
Китайський віруючий розповів про те, як в серпні чиновники запитували у пастора їхньої громади, чи ходять до них іноземці. Незабаром після цього всім приїжджим студентам заборонили відвідувати богослужіння в цій та інших церквах.
Подібний інцидент стався в центральній провінції Хубей. Церква, яку відвідують понад 40 африканських студентів, неодноразово піддавалася погрозам з боку чиновників. Вони вимагали від пастора церкви вигнати іноземців.

«Я не розумію, як уряд може стверджувати, що в Китаї існує свобода віросповідання, — заявив один зі студентів, — Нам не дозволяють проводити богослужіння і ми змушені ховатися».

За словами адміністратора університету в Цзюцзяні, якщо африканський студент буде відвідувати збори домашніх груп або поширювати Євангеліє, його негайно виключать з навчального закладу. Керівник додав, що їм вже довелося відрахувати одного студента за проповідь Євангелія. Пізніше студента депортували на батьківщину.

Китай займає 27 місце в списку країн, які мають християн (World Watch List).
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button