Домашня » Новини » Влада Китаю заборонила студентам з Африки відвідувати церкви

Влада Китаю заборонила студентам з Африки відвідувати церкви

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Китайський уряд заборонив африканським студентам, які навчаються в країні, відвідувати церкви й проповідувати Євангеліє.

У вересні керівництво церкви в провінції Ляонін отримало урядовий наказ, який забороняє 80-й африканським студентам, які відвідували цю громаду, брати участь в богослужіннях, повідомляє Слово про Слово  з посиланням на The Christian Post.

Китайський віруючий розповів про те, як в серпні чиновники запитували у пастора їхньої громади, чи ходять до них іноземці. Незабаром після цього всім приїжджим студентам заборонили відвідувати богослужіння в цій та інших церквах.

Подібний інцидент стався в центральній провінції Хубей. Церква, яку відвідують понад 40 африканських студентів, неодноразово піддавалася погрозам з боку чиновників. Вони вимагали від пастора церкви вигнати іноземців.

«Я не розумію, як уряд може стверджувати, що в Китаї існує свобода віросповідання, — заявив один зі студентів, — Нам не дозволяють проводити богослужіння і ми змушені ховатися».

За словами адміністратора університету в Цзюцзяні, якщо африканський студент буде відвідувати збори домашніх груп або поширювати Євангеліє, його негайно виключать з навчального закладу. Керівник додав, що їм вже довелося відрахувати одного студента за проповідь Євангелія. Пізніше студента депортували на батьківщину.

Китай займає 27 місце в списку країн, які мають християн (World Watch List).

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

В Україні знову будуть переводити годинники на зимовий час

Наступна Стаття

Занепокоєння: неправильне уявлення

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *