Домашня » Новини » Захист сім’ї – безпека держави – науково-практична конференція

Захист сім’ї – безпека держави – науково-практична конференція

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

У Києві в Українському Домі відбулася науково-практична конференція: “Захист сім’ї – безпека держави” у якій взяли участь представники Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій, громадських організацій, юристи, науковці та освітяни.

Збереження сімейних цінностей в українському народі — одна з основних цілей заходу, яку озвучив єпископ Віталій Кривицький (РКЦ), головуючий у ВРЦіРО.

Під час конференції були представлені широкому загалу декілька доповідей, а також відбулись дві панельні дискусії.

Адріан Буковинський, автор навчального посібника “Основи сім’ї”, розповів учасникам конференції про першочергові дії, які необхідно чинити просімейним активістам в інтересах збереження природної родини.

Про загрози і виклики інституту сім’ї в законодавчій перспективі розказав Руслан Кухарчук, голова руху “Всі разом!”. Зокрема, він навів приклади деяких випадків дискримінаційного утиску християн, які у публічній сфері та Інтернет-просторі намагаються захищати інтереси української сім’ї.

Досвідом у справі захисту інтересів сім’ї ділились представники організації Ordo Iuris із сусідньої Польщі.

Під час панельних дискусій учасники називали зовнішні загрози для сім’ї (у сфері законодавства, виконавчої влади, медіа), а також озвучили перелік дій, які допоможуть вирішити та запобігти внутрішнім проблемам сім’ї (зменшення розлучень, підвищення якості батьківства).

Зокрема, було запропоновувати створювати  духовні ради й аналітичні центри при міських рада. Та вже від  об’єднанної християнської спільноти звертатись до депутатів,  щоб вони, в свою чергу, не приймали законів, які пошкодять державі та сім’ї. Також звучав заклик підписати петицію щодо збереження християнських цінностей в Україні.

Після обіду робота конференції продовжилась в тематичних групах, де обговорювали стратегії для освітян та юристів.

По закінченню заходу планується запропонувати всім учасникам підписати резолюцію конференції, попередньо узгодивши її проєкт.

Джерело: Поклик

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

Наступна Стаття

Законодавчі ініціативи, які внесли до Парламенту та планують розглянути

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *