Україна

Позбавлення батьківських прав за відмову від евакуації − Кабмін ухвалив постанову

Уряд України підтримав ініціативу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій щодо посилення відповідальності за дітей під час евакуації. Відповідну постанову ухвалив Кабмін на засіданні у вівторок, 23 серпня.

Джерело: Кореспондент

«Сім’ї, а також патронатні вихователі та дитячі будинки, які виховують прийомних дітей-сиріт або позбавлених батьківського піклування, можуть втратити право піклуватися про них, якщо наражають своїх вихованців на великий ризик і відмовляються від обов’язкової евакуації», − йдеться у повідомленні.

Наголошується, що долі цих дітей держава доручить відповідальним вихователям − уже у безпечних регіонах, куди дітей евакуюють.

Установи чи вихователів визначатиме Нацсоцслужба на підставі інформації місцевих держадміністрацій, органів місцевого самоврядування про наявність у згаданих районах прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, сімей патронатних вихователів, установ, де передбачається цілодобове перебування дітей.

Як відомо, зараз триває обов’язкова евакуація із Донецької області. З 2 серпня, коли вона розпочалася, до безпечних регіонів уже виїхали близько 10 тис. громадян.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!