Домашня » Новини » Законодавчі ініціативи, які внесли до Парламенту та планують розглянути

Законодавчі ініціативи, які внесли до Парламенту та планують розглянути

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

До Верховної Ради України внесли ряд суспільно важливих законопроектів та постанов. Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України, Закону України “Про гуманітарну допомогу” (щодо звільнення від сплати митних платежів транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення, які надійшли у якості гуманітарної допомоги для забезпечення соціально-економічних потреб територіальних громад в Україні) 2475 від 20.11.2019 (автор – Лаба Михайло Михайлович від політичної партії “Слуга народу”).

Проектом закону пропонується визнати гуманітарною допомогою транспортні засоби спеціалізованого та спеціального призначення та звільнення від оподаткування митом гуманітарної допомоги, яка надається у вигляді транспортних засобів, які можуть бути використані або переобладнані для задоволення соціально-економічних потреб села, селища та міста відповідним комунальним підприємством.

Прийняття даного законопроекту дозволить підвищити рівень надання медичної допомоги населенню територіальних громад в Україні, надання автомобілів екстреної медичної допомоги та інших транспортних засобів в села, селища та міста; надання вчасної першої медичної допомоги, що допоможе врятувати більше людей в екстрених ситуаціях.

Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” 2343/П від 19.11.2019 (автор – Завітневич Олександр Михайлович від “Слуги народу”)

Проектом постанови пропонується прийняти за основу проект закону про внесення змін до Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” (реєстр. № 2343) щодо впорядкування питань, пов’язаних з наданням відпусток військовослужбовцям та забезпечення житлом військовослужбовців.

Прийняття даного законопроекту дозволить посилити соціальний захист військовослужбовців та членів їхніх сімей, а також створить сприятливі умови для вступу громадян на військову службу.

Наступного сесійного тижня, з 17 по 20 грудня, Верховна рада України планує розглянути і проголосувати за проект закону про державне регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор №2285 та альтернативні законопроекти №2285/1-7. Дані законопроекти мають на меті легалізувати гральний бізнес та створюють умови, щоб люди мали широкі можливості грати в азартні ігри та робити ставки в букмекерських конторах, як у реальних гральних залах, так і віртуально через інтернет та смартфон. Окрім цього, відкриваються “шлюзи” для тотальної реклами грального бізнесу на телебаченні та у всіх видах засобів масової інформації, рекламних площинах, в інтернеті. Новим законом нібито мають захистити народ від ігроманії, обмежити діяльність казино лише дуже дорогими готелями, врегулювати даний ринок, закрити нелегальні зали і т. п., проте насправді ми бачимо не обмеження, а максимальне розширення цієї діяльності.

Також поки невідомо чи буде розгляд і голосування за проект закону №0931 щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу.

Нагадаємо, що у листопаді парламентський комітет відхилив поправки, підготовлені релігійною спільнотою до законопроекту №0931 та рекомендував прийняти його в другому читанні та в цілому. Прийняття цього закону в даному вигляді стане інструментом для обмеження та переслідування свободи совісті й свободи вираження поглядів в Україні. Після його прийняття священнослужителі та віруючі не зможуть висловлювати осуд ЛГБТ поза церковним приміщенням, бо за це їх каратимуть та порушуватимуть кримінальні провадження. Релігійні організації позбавлять права відмовляти у працевлаштуванні представникам ЛГБТ чи іншим людям, які ведуть гріховний спосіб життя. У разі відмови церкви чекають серйозні штрафи та покарання.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернулася до Глави держави та парламентарів з проханням доопрацювати законопроект №0931 та врахувати поправки, спрямовані на захист свободи совісті й свободи вираження поглядів. Окрім цього, громадські організації пишуть звернення не приймати законопроект №0931 у такому вигляді та направити його на доопрацювання й включити поправки від релігійної спільноти.

Всеукраїнський Собор закликає активно молитися про Божу мудрість для парламентарів у прийнятті важливих рішень та розробці законопроектів. 

Закликаємо писати звернення до Верховної Ради на голів фракцій та народних депутатів від громадських та релігійних організацій:

– з проханням не голосувати за проект закону №0931 без поправок релігійної спільноти;

–  щодо виключення «Проекту Закону про державне регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор» №2285 та альтернативних 2285/1-7 з порядку денного та винесення їх на широке громадське обговорення. 

Джерело: sobor.com.ua

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Захист сім’ї – безпека держави – науково-практична конференція

Наступна Стаття

В Ізраїлі археологи виявили фортецю царя Явіна – Сісери

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *