СвітХристиянські новини

Вплив християн на суспільство та указ про захист дітей. Про що заявив Дональд Трамп?

Президент США Дональд Трамп заявив, що підпише указ про захист дітей, який включає тих, хто з’явився на світ в результаті аборту. А також підкреслив, що Церква робить неймовірну роботу для суспільства.
Повідомляє inlight.news з посиланням на The Christian Post.
Як повідомляє The Christian Post зазначив:

«Я виріс поруч з католицькою церквою в Квінсі, штат Нью-Йорк, і бачив, як багато неймовірної роботи католицька церква зробила для нашої спільноти. Це приголомшливі люди. Це чудові, чудові люди, – заявив Дональд Трамп. – Католицькі школи дають багатьом дітям, які не отримують належної освіти, шанс реалізувати свій Богом даний потенціал. Католики будь-якого походження поділяють любов Христа з найбільш уразливими, оскільки вони піклуються про літніх людей, бездомних і сусідах, які потребують допомоги».
«Наша нація сильна католиками і всіма віруючими людьми. Ми віримо в радість сім’ї, благословення свободи і гідність роботи, а також у вічну істину про те, що кожна дитина, народжена і ненароджена, стала святим образом Бога. Я завжди буду захищати життєво важливу роль релігії і молитви в американському суспільстві і завжди буду захищати священне право на життя», – підкреслив Президент.

Також Дональд Трамп заявив про те, що підпише указ про захист народжених немовлят, який включає тих, хто з’явився на світ в результаті аборту. У зверненні до Національного католицького молитовного сніданку, проведеним онлайн в цьому році у зв’язку з пандемією коронавірусу, Президент сказав, що захист життя «є нашим священним моральним обов’язком».

За словами The Christian Post, у середу Трамп повідомив:

«Сьогодні я оголошую, що підпишу указ про тих, хто народився живими, щоб гарантувати, що всі дорогоцінні діти, народжені живими, незалежно від обставин, отримають медичну допомогу, яку вони заслуговують. Це наш священний моральний обов’язок».

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Все правильно і актуально тут сказав президент Трамп.
    І дай то Боже, щоб така його позиція була справді СВІДОМОЮ і дійсно ЩИРОЮ!
    А не тривіальною кон’юнктурною піар-заявою, аби спробувати якось підвищити – перед наступними (3 листопада) президентськими виборами – свій рейтинг. І, зокрема, в очах віруючих американських християн різних деномінацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button