Християнські новини

Батька визнали винним у сімейному насильстві

Черговий приклад гендерного божевілля з’явилося на днях в канадській провінції Британська Колумбія: чоловіка визнали винним у “сімейному насильстві” за те, що публічно вживав слово “вона” у відношенні до своєї доньки.
Річ у тім, що донька цього чоловіка — якій лише 14 років — після перегляду гендернутої пропаганди вирішила, що вона — хлопець. Трошки раніше, суд постановив, що донька має право отримувати ін’єкції тестостерону і стати хлопцем попри те, що її батьки виступають різко проти цього. Знову нагадуємо, що така шизофренія відбувається на Заході, який у нас так любить “прогресивна і освідчена молодь”.
Те, що держава фактично відібрала можливість виховання доньки у її рідної сім’ї, отримало, як не дивно, багато уваги і в самій Канаді. Батько дівчинки давав багато інтерв’ю. В одному з них він заявив:
“Вона – дівчина. Це видно по її ДНК. Її ДНК не зміниться в результаті цих експериментів”.
Ці, здавалося б, цілком нормальні слова суд навів як приклад “сімейного насильства”.
“Відкрите несприйняття сім’єю гендерної ідентичності своєї дитини – це сімейне насильство. У зв’язку з цим, суд постановляє:
1) Батькові дитини заборонено давати будь-які подальші інтерв’ю;
2) Батько дитини зобов’язується не показувати дитині будь-які матеріали, які ставлять під питання правдивості гендерної ідентичності дитини, і також матеріали, які заперечують що процедури, які бажає пройти дитина для зміни статі, є в її найкращих інтересах.”
Маємо канонічний приклад толерантного тоталітаризму.

Більше про сімейне насильство:

Кожного разу, як в Україні ліберастами підійматиметься тема впровадження ювенальної юстиції, що посилює контроль держави над вихованням молодого покоління та, по факту, зв’язує руки батькам, то варто згадати цю історію (і тисячі інших в США та Європі). У випадку тріумфу лібералізму в Україні, подібні випадки у нас стануть буденністю.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: thefederalist.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Будь-ласка, давайте в статтях посилання на першоджерела. Зараз дана стаття не може бути використана, як аргумент у будь якій дискуссії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button