СвітХристиянські новини

З Ірану тікають троє християн, яким загрожує 35 років ув'язнення

Троє іранських християн-новонавернених, яким за їх віру загрожувало 35 років ув’язнення, втекли з країни після відхилення судом їхньої апеляційної скарги. Повідомляє THE CHRISTIAN POST.
За повідомленням Міжнародного християнського концерну (ICC), що базується в США, трьом новонаверненим, ідентифікованим як Квіан Фаллах-Мохаммаді, Хаді Асгарі та Амін Афшар-Надері, було пред’явлено звинувачення у зв’язку з різдвяним святкуванням у грудні 2014 року.
Троє християни втекли з ісламської країни за кілька тижнів після того, як двох інших християн – пастора Віктора Бет-Тамраза і його дружину Шаміраму Ісаві – змусили втекти після відхилення їх апеляцій, повідомляє ICC, зазначивши, що “втеча п’яти християн з простору протягом кількох тижнів заслуговує на увагу тим більше, що їхні справи були одними з найбільш розрекламованих серед переслідуваної християнської громади Ірану “.

Усі ці п’ять випадків були взаємопов’язані і простежувались до того самого святкування Різдва у 2014 році.

“Існує відчуття, що Іран хоче витіснити християн з країни, але виїзд є неймовірно болючим і складним процесом”, – заявив ICC. “Церква перебуває на важливому перехресті, навіть коли гоніння в Ірані зростає”.

В Ірані християнам заборонено ділитися Євангелієм з мусульманами. Open Doors USA, глобальна організація з питань переслідування, зараховує Іран до свого щорічного Списку світових спостережень як дев’ятий найгірший округ, де йдеться про переслідування християн.
Цей рейтинг припадає на рейди кількох домашніх церков протягом звітного періоду, що проходив з 1 листопада 2018 року по 31 жовтня 2019 року. За цей період Open Doors повідомляє, що в Ірані було заарештовано щонайменше 169 християн.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button