СвітХристиянські новини

Всесвітня Рада Церков: Знамення останнього часу ніколи не були чіткішими

Після виходу доповіді ООН про зміну клімату, у Всесвітній Раді Церков заявили, що ознаки останнього часу ніколи не були такими очевидними.

Джерело: invictory.com

Оскільки люди в багатьох регіонах страждають через рекордну спеку, лісові пожежі і екстремальні повені, заступник генерального секретаря Всесвітньої Ради Церков (ВРЦ) преподобний д-р Одаір Педросо Матеус закликав усіх звернути увагу на останні наукові докази глобального потепління.

Остання доповідь Міжурядової групи експертів зі зміни клімату ООН підтвердила, що темп зміни клімату прискорюється і докорінно змінює планету. У доповіді говориться, що за останні два десятиліття люди стали небезпечно близькі до досягнення відносно безпечної межі підвищення глобальної температури на 1,5 °С.

«Знамення останнього часу ніколи не були чіткішими, − сказав Матеус. − Цей звіт − серйозний сигнал тривоги».

Матеус підкреслив, що всім урядам сьогодні необхідно прагнути до нульового рівня викидів.

«Ця ситуація вимагає термінової та фундаментальної трансформації суспільств і економік, – сказав він. – У нас є необхідні фінансові і технологічні засоби і ними необхідно поділитися з бідними і уразливими громадами, які найменше сприяли кризі».

Як зазначає The Christian Today, єпископ Норвічский в провінції Кентербері, Великобританія, Грем Ашер також закликав до негайних дій. Він звернув увагу, що в доповіді ООН прогнозується більш екстремальна погода ніж та, що спостерігалася цього літа по всій Європі, а інші руйнівні наслідки включають підвищення рівня моря, голод, посухи, хвороби і вимирання видів.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив, що цей звіт повинен прозвучати похоронним дзвоном для вугілля і викопного палива, які мають намір знищити планету.

Читайте також:

«Прийшов час припинити грати в політичні ігри і діяти зараз, − додав єпископ Грем Ашер. − Ми вже спостерігаємо наслідки зміни клімату у всьому світі, і саме економічно найбідніші люди в світі страждають найбільше. Наш моральний обов’язок і християнське покликання − зробити все можливе, щоб змінити ситуацію. У нас немає ще однієї Землі. Це наш дорогоцінний будинок».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button