Україна

Малиновський суд Одеси призначив винному штраф та покарання – прочитати дитячий роман «Поліанна»

35-річного чоловіка визнано винним Малиновським судом Одеси, у скоєнні кримінального правопорушення (умисне заподіяння тілесних ушкоджень – ляпаса) та призначили йому покарання. Окрім штрафу у розмірі 850 гривень, зловмиснику рекомендували прочитати дитячий роман «Поліанна» Елеонори Портер.

Джерело: chytomo

Про це повідомляє офіційний сайт державної судової адміністрації.

Як зазначається, обвинувачений на місці злочину «був дуже схвильованим» і вдарив потерпілого «один раз долонею в обличчя, від чого незнайомець впав на землю і подряпав лікті». Події відбулися 23 червня 2020 року.

«Суд вважає за необхідне рекомендувати обвинуваченому прочитати роман американської письменниці Елеонор Портер «Поліанна», який, хоча і дитячий, але настільки духовно великий, що може навчити всіх дорослих радіти дрібницям, бути добрішими й щасливішими, не зважаючи на труднощі», – йдеться у вироку.

На думку суду, читання «Поліанни» допоможе «звернути увагу на власне ставлення до життя та приділити увагу власному інтелектуальному розвитку у напрямку дружніх стосунків з іншою людиною».

Читайте також:

«Людина випромінює те, чим наповнене її розум й серце. Якщо вона доброзичлива й чуйна, то й таким буде її ближній. Але якщо людина похмура, сварлива й прискіплива — ближній з лишком відплатить тим же!.. Якщо ви налаштовані на погане, то воно не забариться!».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!