Світ

Цифрові обмеження не можуть зупинити китайських християн

Комуністична партія Китаю продовжує суворо обмежувати ЗМІ в країні, націлюючись на все: від музики та відеоігор до релігійного контенту. Але це не завадить китайцям використовувати ЗМІ, і, безумовно, не завадить християнам проголошувати Ісуса.

Джерело: mnnonline.org

Курт Ровенстайн з «Бібліями для Китаю» використовує ілюстрацію пісочниці на пляжі. Протягом багатьох років уряд Китаю відвертався, коли люди залишали пісочницю, щоб пограти на пляжі. Тепер вони почали заганяти людей назад у більш обмежену пісочницю. «Як американці за межами Китаю, ми дивимося на пляж і кажемо: “Подивіться на всі речі, які ми не можемо зробити, тому що застрягли в цій маленькій пісочниці”. Але церква в Китаї каже: “Гей, у пісочниці ми можемо багато чого зробити”».

Жителі Китаю не завжди дотримуються правил, коли мова йде про інтернет. Насправді Китай часто був гарячою точкою для піратських ЗМІ.

Друковані Біблії

Крім цифрових лазівок, Ровенстайн вважає, що друковані Біблії та інші книги мають майбутнє в церквах Китаю.

Це впливає на плани Біблії щодо Китаю на 2022 рік. Ровенстайн каже:

«Ми розглядаємо весняне розповсюдження, яке планується. Ми надрукуємо ці Біблії або надрукуємо їх у партнера за межами Китаю. Це та ж Біблія, тільки не надрукована в Китаї. Ми надрукуємо близько 50 тисяч».

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button