Україна

З початку війни понад 400 тис. дітей вже повернулися в Україну

В Україну повернулися понад 400 тисяч дітей з початку повномасштабної війни. Про це заявила заступниця міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко.

Джерело: ukrinform.ua

За словами заступниці міністра, є випадки, коли батьки або опікуни, або діти самостійно і без відповідних документів намагаються перетнути кордон.

Тому підрозділи Державної прикордонної служби контролюють законність процедури перетину кордону дітьми й вживають відповідних заходів для того, щоб законодавство не було порушено.

Катерина Павліченко наголосила, що причинами відмов у перетині кордону можуть бути відсутність доручення батьків, недійсні документи або взагалі відсутність документів.

Окрім того, внаслідок вторгнення РФ в Україну фіксуються значні порушення прав людини й прав дитини, зазначила вона і підкреслила, що порушення є жахливими, оскільки це – дійсно скалічені долі маленьких українців. Заступниця міністра впевнена, що спільними зусиллями нам вдасться відновити й відбудувати Україну і також повернути усіх дітей, які були змушені покинути територію України.

Нагадаємо, що 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Мета свята – привернути увагу на забезпечення добробуту дітей у світі. В цей день, коли Росія вбиває, ґвалтує та викрадає дітей, Україна знає, пам’ятає і бореться за неповнолітніх. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button