Медіа новини

Наразі найпопулярнішим джерелом інформації для українців є соцмережі

Згідно з опитуванням, проведеним Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) на замовлення Громадянської мережі ОПОРА, найпопулярнішим джерелом інформації для українців у повномасштабній війні є соціальні мережі. Водночас українці довіряють найбільше телебаченню.

Джерело: hromadske

Так, 76,6 % українців використовували соціальні мережі як джерело новин в умовах повномасштабної війни. На другому місці опинилося телебачення з 66,7 % голосів, на третьому – Інтернет (без соціальних мереж) – 61,2 % користувачів. Зараз радіо слухають близько 28,4 % українців, а друковані ЗМІ читають лише 15,7 % опитаних.

Серед тих, хто шукає новини в соціальних мережах, найбільша кількість опитаних за останні два місяці використовували Telegram (65,7 %), YouTube (61,2 %) та Facebook (57,8 %).

При цьому 60,5 % українців назвали телебачення найбільш довіреним ЗМІ. Майже 54 % сказали, що довіряють соціальним мережам, і близько 49 % сказали, що довіряють Інтернету (не враховуючи соцмережі).

Читайте також:

Україна перейшла на літній час

Дослідження проводилося з 3 по 26 травня 2022 р. Всього було опитано 2009 респондентів, які проживають у всіх областях України (крім АР Крим).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button