Християнські новини

Халдейский Патріарх розповів про становище християн на Близькому Сході

В останні роки, з міграційними потоками іракського населення в інші країни, близько мільйона корінних християн покинули Ірак.
Про це нагадав халдейский патріарх Луїс Рафаель I Сако в посланні, випущеному 31 січня з нагоди шостої річниці його патріаршого служіння. Патріарх розповів про події, що ознаменували роки його служіння, про проблеми і труднощі, ініціативи та надії, які ознаменували шлях Халдейської Церкви повідомляє сайт газети Слово про Слово з посиланням на invictory.org.
У числі надзвичайних ситуацій Предстоятель Халдейської Церкви нагадав про втечу християнського населення з Мосула і з завойованих джихадистами рівнин Ніневії, а також про труднощі, що виникли в забезпеченні пастирської і матеріальної допомоги десяткам тисяч біженців протягом більше трьох років.
Патріарх також розповів про спроби підбурювання і ненависті, заклики до насильства і захоплення будинків християн у Багдаді та інших іракських містах, а також про відносини з «деякими християнськими політиками, які служать своїм особистим інтересам, пригнічуючи волю християнської складової».

Більше про становще християн на Близькому Сході:

Серед позитивних ознак Патріарх Сако назвав організацію фінансів, відновлення літургії, створення Халдейської Ліги і створення міжрелігійного комітету з діалогу між християнами, шиїтами, сунітами, мандеями і езідами для спільної протидії сектантському екстремізму. «Критика Халдейсько-католицького Патріархату виходить в основному від людей, які не можуть миритися з відродженням Халдейської Церкви і її блискучою роллю як на місцевому, так і на світовому рівнях, незважаючи на всі виклики, з якими вона стикається останні шість років » , – підкреслив патріарх.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button