Україна

Україна знає, пам’ятає і бореться за них: 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей

Сьогодні, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Мета свята – привернути увагу на забезпечення добробуту дітей у світі. В цей день, коли Росія вбиває, ґвалтує та викрадає дітей, Україна знає, пам’ятає і бореться за неповнолітніх.

Джерело: tsn.ua та Telegram руху «Всі разом!»

Рішення про створення цього свята було прийнято у 1949 році в Парижі під час сесії Міжнародної демократичної федерації жінок. Ініціювали цей день через те, що у багатьох країнах залишилась чимала кількість дітей без батьків та даху над головою внаслідок Другої світової війни.

Головна мета свята – привернути увагу до проблем, що спрямовані на реалізацію різноманітних заходів для забезпечення добробуту дітей у світі.

Вже у 1950 році вперше відсвяткували Міжнародний день захисту дітей. Свято відзначили в 50 країнах.

Сьогодні, у 2022 році, цей день для українців набув нового значення. Під час вторгнення Росії в нашу країну українські воїни захищають свої сім’ї та своїх дітей на фронті. Діти надають мотивацію боротися за світле, вільне майбутнє, будувати міцну державу з щасливими сім’ями. Тому головна мета кожного з батьків – бачити дітей щасливими.

Однак Росія безжально і цинічно принесла горе в українські родини. Ворожа армія вбиває, ґвалтує, викрадає дітей. Тисячі малюків примусово депортували на територію РФ. Але Україна знає, пам’ятає і бореться за неповнолітніх.

Громадянський рух «Всі разом!» опублікувала у Telegram своє побажання:

«В цей День рух “Всі разом!” щиро бажає, аби кожна дитина дочекалася свого тата чи маму з війни, аби кожна дитина зростала в сім’ї наповненій любов’ю, аби кожна дитина була в безпеці. А, як відомо, найбільш безпечне місце для фізичного та психічного здоров’я малюка – це сім’я. Нехай в Україні процвітають міцні щасливі родини! Переможемо заради наших дітей».

Окремий символ цього дня – зелений прапор, на якому зображена планета Земля, а довкола неї – фігурки дітей різних рас та національностей.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button