Новини суспільстваХристиянські новини

YouVersion рекомендує плани читання Біблії від CBN Ukraine

У Новий рік – з новими корисними звичками! Платформа для вивчення Біблії YouVersion рекомендує вивчати Святе Письмо за допомогою щоденних планів читання від CBN Ukraine.

Серед всіх найрейтинговіших планів на платформі за 2019 рік YouVersion називає плани від проекту «Чудо кожного дня». Це надихаюча християнська щоденна e-mail розсилка, автором якої є місіонер з більш ніж 30-річним стажем і керівник CBN Ukraine Стів Вебер.
Зокрема, найбільш рейтинговими за минулий рік YouVersion називає 5-денний план «Чудеса в долонях», 7-денний «Довіра Богу в шляху» – обидва завершені користувачами понад 1000 разів, а також 3-денний план «Чудо кожного дня» і 6-денний план «Божий погляд».
Підписатися на розсилку «Чудо кожного дня» – https://chudo.poiskboga.com/
Серед інших планів YouVersion рекомендує «Сім раз підготуйся, один раз одружуйся» – навчальну розробку руху «Територія відповідальності» (CBN Family Academy) для людей, які готуються до шлюбу і сімейних пар.

YouVersion – найпопулярніша у світі платформа для вивчення Біблії. Додаток YouVersion випущено для Android, iOS, Windows Phone і багатьох інших операційних систем, і їм щодня користуються сотні тисяч людей у ​​багатьох країнах світу. Плани вивчення Біблії допомагають користувачам платформи систематизувати тематичне вивчення Святого Письма і залучатися до Слово Боже регулярно – потроху кожен день, а також поділитися особистим досвідом духовного зростання.

Джерело: Прес-служба CBN Ukraine

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!