Домашня » Новини » YouVersion рекомендує плани читання Біблії від CBN Ukraine

YouVersion рекомендує плани читання Біблії від CBN Ukraine

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

У Новий рік – з новими корисними звичками! Платформа для вивчення Біблії YouVersion рекомендує вивчати Святе Письмо за допомогою щоденних планів читання від CBN Ukraine.

Серед всіх найрейтинговіших планів на платформі за 2019 рік YouVersion називає плани від проекту «Чудо кожного дня». Це надихаюча християнська щоденна e-mail розсилка, автором якої є місіонер з більш ніж 30-річним стажем і керівник CBN Ukraine Стів Вебер.

Зокрема, найбільш рейтинговими за минулий рік YouVersion називає 5-денний план «Чудеса в долонях», 7-денний «Довіра Богу в шляху» – обидва завершені користувачами понад 1000 разів, а також 3-денний план «Чудо кожного дня» і 6-денний план «Божий погляд».

Підписатися на розсилку «Чудо кожного дня» – https://chudo.poiskboga.com/

Серед інших планів YouVersion рекомендує «Сім раз підготуйся, один раз одружуйся» – навчальну розробку руху «Територія відповідальності» (CBN Family Academy) для людей, які готуються до шлюбу і сімейних пар.

YouVersion – найпопулярніша у світі платформа для вивчення Біблії. Додаток YouVersion випущено для Android, iOS, Windows Phone і багатьох інших операційних систем, і їм щодня користуються сотні тисяч людей у ​​багатьох країнах світу. Плани вивчення Біблії допомагають користувачам платформи систематизувати тематичне вивчення Святого Письма і залучатися до Слово Боже регулярно – потроху кожен день, а також поділитися особистим досвідом духовного зростання.

Джерело: Прес-служба CBN Ukraine

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

Попередня Стаття

Мінкульт запускає безкоштовні платформи для вивчення української

Наступна Стаття

У США хочуть заборонити використання смартфона до 21 року

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *