Home»Новини»Більше 30000 українців беруть участь у створенні рукописної Біблії

Більше 30000 українців беруть участь у створенні рукописної Біблії

3
Поширень
Pinterest WhatsApp

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов взяв участь у Всеукраїнському переписуванні Біблії, яке проходить за ініціативою Українського Біблійного Товариства.

За словами Олександра Турчинова, ця ініціатива “надзвичайно важлива, адже Біблія – ​​головне надбання людства”. “Символічно, що українці з різних куточків нашої держави будуть об’єднані словом, яке несе Правду і Любов”, – сказав секретар РНБО України.

За проектом Українського Біблійного Товариства, кожен бажаючий може вписати один з віршів Святого Письма в заздалегідь підготовлені листи, з яких згодом буде сформована рукописна Біблія. Віруючі всіх конфесій та деномінацій можуть долучитись до акції. За звичай, представники Біблійного Товариства, центральні офіси якого знаходяться у Києві, Львові, Харькові та Херсоні, відвідують святкові богослужіння по всій Україні  у рамках відзначення Дня Біблії та пропонують віруючим взяти участь у переписі. Якщо ж хтось має бажання долучитись до акії, то є можливість завітати до одного з офісів Товариства та залишити свій слід в історії.

До акції приєднаються понад 30 000 громадян з усіх регіонів України, адже Біблія у перекладі Огієнка налічує 32 000 віршів. Серед учасників  – політичні та державні діячі, вчені, художники і представники різних християнських конфесій.

Акція перепису Біблії розпочалась 2 червня 2018 року і за словами працівників Біблійного Товариства триватиме рік та завершиться урочистим святкуванням.

Парламентарії з різних політичних фракцій приєднались до перепису. А очолив цей захід Голова Верховної Ради Андрій Парубій. Так, в грудні 2018 року депутати, під керівництвом спікера парламенту, переписували вірші з Біблії у стінах Верховної Ради.

Більше про переписування Біблії:

За словами Голови парламенту, Рукописна Біблія, безумовно, стане частиною духовної історії України та буде нагадувати про важливість Божого Слова в житті кожної людини і всього українського народу. «Ця акція об’єднує всіх християн в Україні, об’єднує український народ», – сказав він.

poklik.media

Попередня Стаття

Вчені вважають, що знайшли Біблію, якій 1200 років

Наступна Стаття

У Вашингтоні відбувся український молитовний сніданок

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *