Притчі

Навіть диявол підкоряється

Бідна жінка з невеликої сім’ї була дуже релігійною. Одного разу, коли грошей не вистачало навіть на те, щоб нагодувати дітей, вона зателефонувала на радіостанцію і залишила там звернення до Бога про допомогу. У той час співробітники радіо з розумінням віднеслися до віруючої жінки. Та одного зі слухачів її слова обурили.
Він був переконаним атеїстом і вирішив принести собі задоволення, познущавшись над незнайомкою. Чоловік дізнався її адресу, покликав секретарку і доручив купити багато продуктів. Дівчина повернулася до нього з найкращим м’ясом, сирами, солодощами. Яким же був її подив, коли начальник дав їй наступне повеління: доставити продукти за вказаною адресою, і якщо жінка запитає, хто прислав їжу, сказати, що це від сатани.
Коли секретарка вручила продукти, та була настільки вдячна, що з її очей полилися сльози. Вона не переставала дякувати і благословляти дівчину. Але коли жінка почала прощатися, секретарка запитала:

А ви не хочете дізнатися, хто вам надіслав ці продукти?
На що жінка відповіла:
Ні. Це абсолютно не важливо, бо коли Бог віддає наказ, навіть диявол підкоряється.

bible-facts.ru

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button