Домашня » Новини » У США хочуть заборонити використання смартфона до 21 року

У США хочуть заборонити використання смартфона до 21 року

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Американцям у віці до 21 року, можуть заборонити використання смартфона. У вівторок, 7 січня 2020 року, штат Вермонт представив законопроект сенатора-демократа Джона Роджерса, який передбачав заборону використання стільникових телефонів за віком.

Урядовець заявив, що люди у віці до 21 року “недостатньо розвинені”, щоб безпечно користуватися мобільними телефонами.

Щоб доповнити цей законопроект, як необхідність у пропонованому законі були названі такі серйозні шкідливі інциденти, як автомобільні аварії і залякування серед підлітків; оскільки стільниковий телефон, як повідомляється, є однією з головних причин підліткової смертності в США, в той час як смартфони найчастіше використовуються підлітками для здійснення загрозливих дій і, в результаті, навіть для самогубств.

А тим часом в Україні

Офіс Уповноваженого Президента з прав дитини спільно з Міжнародним союзом електрозв’язку провели онлайн опитування. У ньому взяли участь 11 тисяч респондентів. Результати опитування свідчать, що:

  • 67% дітей бачили в інтернеті те, що їх засмучувало;
  • 24% батьків зазначають, що їхні діти стикалися з проблемами в інтернеті;
  • 30% дітей зізнались, що готові зустрітися з людиною, з якою вони познайомилися онлайн;
  • 85% батьків не знають, куди можна сповістити про відповідну проблему.

Понад шістдесят експертів, фахівців сфери кібербезпеки та журналістів відвідали конференцію «Безпечний Інтернет для кожної дитини», аби обговорити проблему недостатньої захищеності українських дітей в онлайні.

Віртуальне середовище виявилося настільки привабливим, що перебування в ньому викликає психологічну залежність. Діти і підлітки годинами грають в комп’ютерні ігри, що викликає серйозне занепокоєння у лікарів. Так, в 2018 році ВООЗ визнала ігрову залежність захворюванням, що вимагає лікування і реабілітації. Доступність і привабливість віртуального світу втягує молоде покоління в гру на шкоду повноцінному розвитку в фізичному і соціальному плані. Лікарі відзначають у дітей серйозні порушення постави, зору, недолік фізичного навантаження і надлишкову вагу. Однак розвиток інтернет-технологій став настільки всеосяжним, що критика спрямована виключно на корекцію негативних наслідків для людини.

З християнської позиції дивно спостерігати, що спроба людини піти від Бога і побудувати «свій» світ знову приходить до відтворення природного світу. Спроба побудувати світ з власної волі приводить до початку, до реальності життя, яким людина не здатна керувати. Органічний принцип виявляє себе не тільки в роботі людського тіла, але і в соціальній організованості, яка прагне до об’єднання всього людства. Життя у всій його красі, різноманітті і складності вказує на Творця.

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

 

Попередня Стаття

{:uk}YouVersion рекомендує плани читання Біблії від CBN Ukraine{:}{:ru}YouVersion рекомендует планы чтения Библии от CBN Ukraine{:}

Наступна Стаття

Президент досі не відповів на петицію про захист християнських цінностей

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *