Автори

Ярл Пейсті

Ярл ПейстіЯрл Пейсті  (9 жовтня 1920 – 8 березня 2010) – радіопроповідник другої половини ХХ начала XXI ст., служіння якого відіграло важливу роль в поширенні Євангелії в колишньому СССР.

Народився у сім’ї місіонерів у 1920 році в м. Нікольськ-Уссурійський на Далекому Сході.

Ярл Пейсті повірив в Бога в 14 років в Китаї, в м. Харбін, де його батько М.І. Пейсті кілька років був місіонером. Сімя Пейсті переїхала у СЩА в 1935 році, де Ярл в 1943 році закінчив Національний Біблійний Інститут, служив пастором і одночасно завершував навчання в Нью-Йоркському університеті. В 1946 році він разом з батьком починає передавати радіопрограми російською мовою на територію СССР. Після смерті батька в 1947 році, очолив і продовжив це служіння.

З тих пір Я. М. Пейсті більше 50 років провів біля мікрофона, у ролі ведучого євангельських радіопередач з Монте-Карло, Монако (Транс-Світове-Радіо), Австрії, Швеції, і Колорадо, США, а після розвалу СССР з Москви.

У своєму служінні завжди притримувався принципу співробітництва зі всіма віруючими людьми незалежно від конфесії.

Статті на сайті Слово про Слово 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button