Автори

Віктор Гамм

 

Віктор ГаммВіктор Гамм народився у Врокуті, в християнській сім’ї. після школи закінчив технічне училище, працював токарем на заводі; відбував військові службу в Калінінграді і Литві. Повірив в Господа Ісуса Христа в Латвії. Отримав широку гуманітарну освіту в області богослов’я, релігієзнавства і журналістики у вузах Великобританії, Канади і США.

Віктор Гамм автор багатьох статей, які присвяченні різноманітним питанням богослов’я і благовістя. Багато проповідує в різних країнах світу. Член правління різноманітних християнських організацій. Директор Фестивалю надії у Києві 2007 року і організатор інших заходів Євангелиської асоціації Біллі Грема.

Зараз займає посаду голови ради Християнського центру «Відродження». У Віктора Григоровича і його дружини Маргарити троє дорослих дітей.

Статті на сайті Слово про Слово

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button