Варто замислитись

Важливе питання на Різдво

Ще задовго до того, як на календарі з’являється грудень, у нашому містечку вже відчувається наближення Різдва. Медпункт, наприклад, прикрашає на своїй території дерева та кущі великою кількістю різнокольорових гірлянд, які вночі створюють неймовірної краси картину. А один бізнес-офіс прикрашає свою будівлю таким чином, що вона нагадує гігантського розміру різдвяний дарунок. Куди не поглянеш, всюди можна побачити символіку Різдва.
Деяким людям подобаються ці розкішні різдвяні прикраси. Інші ставляться до цього більш скептично. Але важливим є не те, як інші святкують Різдво. Кожен із нас має запитати себе: що це свято значить особисто для мене?
Через тридцять три роки після Свого народження Ісус запитав учнів: «За кого народ уважає Мене, Сина Людського?» (Мт. 16:13). Учні розповіли про різні думки в народі: що Він – Іван Хреститель, Ілля, або якийсь інший пророк. Тоді Ісус запитав їх: «А ви за кого Мене маєте?» (Мт. 16:15). Петро відповів: «Ти Христос, Син Бога Живого!» (Мт. 16:16).
Більше про Різдво:

Цього року багато людей святкуватимуть Різдво, навіть не замислюючись над тим, ким насправді є Немовля. Але, спілкуючись із ними, можемо допомогти їм відповісти на важливе питання: «Різдво – це просто зворушлива історія про народжену в яслах дитинку, чи про те, що Сам Творець відвідав Своє творіння?»
Отче Небесний, хай наше святкування Різдва цього року звеличить Месію, що прийшов спасти Своє творіння.

Тім Густавсон

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button