Автори

Олександр Чмут

 

Олександр ЧмутОлександр Чмут – керівник ТрансСвітового Радіо в Україні. Здобув ступені бакалавра пасторського служіння в Ірпінській біблійній семінарії, а також доктора служіння. Має багаторічний досвід роботи на радіо, яке у його житті з’явилося на початку 90-х.

Тоді Олександр Чмут почав брати участь у підготовці християнської передачі «Голос Вічної Любові». Безпосередньо у ТрансСвітовому Радіо працює з 2000 року. Автор передач «Людина і вічність» та «Голос Вічної Любові», які популярні серед слухачів уже багато років. Здійснював пасторське служіння, викладав в Біблійному коледжі. Крім роботи на радіо, проводить різноманітні семінари та конференції, проповідує.

Статті на сайті Слово про Слово

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button