Блог редактора

Благовістити не можна чекати?

Якщо ви християнин, але при цьому схильні уникати розповіді про Ісуса Христа, знайте – ви не одинокі!
Більшість з нас в серці усвідомлює, що має свідчити про Господа. Але робити цього не наважується. Втрутитися в чиєсь життя нам видається не лише небезпечним, але й нахабним. Ми боїмося, що нас образять у відповідь, боїмося бути відкинутими, боїмося виглядати нерозумними, боїмося, що нас можуть зарахувати до фанатиків. Тому ми продовжуємо мовчати – надіємось, що Бог буде використовувати когось іншого, щоб донести своє послання до оточуючих людей, які ще Його не знають.

Розповідають, що один чоловік уночі після того, як пройшов дощ, пішов прогулятися по цвинтару. Випадково він упав у викопану, але порожню могилу. Він намагався вилізти з неї. Чоловік підстрибував, аби схопитися руками за її край, пробував вилізти, опираючись з обох сторін, пробував копати ямки у стінах, проте все було марним, і здавалося, що вибратися звідти просто неможливо.

Він вирішив залишити всі  спроби і почекати до ранку, коли хтось буде проходити поблизу і йому допоможе. Прийнявши таке рішення, чоловік тихенько присів у кутку могили.

Невдовзі ще один чоловік проходив повз яму і, не помітивши її, теж упав туди. Не знаючи, що в ній сидить ще один невдаха, так само почав силкуватися вилізти з ями, та чим більше він старався, тим нікчемнішими здавалися його шанси видертися по слизьких стінах.

Нараз він почув голос із протилежного кінця могили: «Звідси неможливо вибратися». Та повірте, бідака вискочив миттю! Просто в нього з’явився реальний стимул!

Можливо для того, щоб почати благовістити, нам потрібен реальний стимул? Який би щоразу виштовхував нас на вулицю, змушував би виходити з зони власного комфорту. Який би змусив би усвідомити, що люди найбільше сьогодні потребують Євангелії.
urban 438393 1920
Таким стимулом може бути євангелізаційна газета «Слово про Слово». Особисто для мене це так і є. Господь подарував таку можливість видавати газету, спрямовану на благовістя. Від самого початку і до сьогодні я борюся з собою, але факт того, що щомісяця з’являється свіжий номер, змушує мене брати пачку газет і нести їх до людей. Коли роздаєш газети, то завжди з’являється можливість поговорити про Бога. Газета стала дисциплінуючим фактором для мого служіння, який щоразу є стимулом і додатковим мотиватором.
Розповсюдження газети дає багато переваг і створює можливості, яких ми не бачимо не маючи такого інструменту.

Охоплює багато людей

Паперову газету можна взяти в руки. А це означає прочитати не лише самому, але подарувати іншому, передати з рук в руки. А цією людиною може бути хто завгодно: родич, приятель, або незнайома людина, якій ви захочете розповісти про Христа.

Залучає всю церкву

Подарувати газету своєму знайомому можуть навіть діти. Тому це легкий спосіб залучити до активного благовістя усю церкву без винятку.

Це дозволить усім приймати участь у житті церкви і поширювати Євангеліє як можна широко.

Простий метод

З газетою просто і зручно розповідати про Христа невіруючим людям. Подаруйте комусь “Слово про Слово” – і газета розповість людині про Бога.

З газетою “Слово про Слово” навіть самий сором’язливий буде успішний в благовісті.

Доступне і вигідне

Для паперової версії немає кордонів. Газета може потрапити в дім, у кабінети влади, чи навпаки, в камеру в’язнів.

Один примірник газети коштує дешевше, ніж поштовий конверт. За таку ціну ви даєте можливість одній людині дізнатися про Христа.

Що собою являє газета «Слово про Слово»?

IMG 1233

Газета Слово про Слово – це чотири сторінки з найкращими статтями на самі важливі теми. Ми публікуємо не просто факти чи розповідаємо про події, а даємо цілісну інформацію, яка розповідає людям про Бога, спасіння, віру і життя, і багато іншого.

Так, як головню метою газети є благовістя, то ми з різних боків, різними жанрами доносимо істину у простій та доступній формі.

Газета виходить один раз у місяць, дванадцять разів на рік. Друкується на якісному глянцевому папері. Газету приємно взяти в руки, красива поліграфія, цікавий зміст роблять газету чудовим інструментом, який впливає і змушує замислюватися над своїм життям.

Звичайно, газета не може замінити живого спілкування, живого свідчення, але може бути доброю допомогою і інструментом, який піднесе ваше благовістя на вищий рівень.

Як підписатися на газету?

Для того, щоб полегшити замовлення, ми виготовили і опублікували в інтернеті сторінку, на якій можна детально дізнатися про газету, прочитати відгуки людей, які розповсюджують видання, і замовити газету у зручний для вас спосіб. Щоб замовити потрібну вам кількість для розповсюдження, заходьте:

Замовити газету

Для того, щоб отримати паперовий зразок газети безкоштовно поштою, переходьте на сторінку:

Отримати зразок поштою

Щоб отримати електронну версію газети на свою електронну пошту, переходьте на сторінку:

Отримати електронну версію

Перейти до замовлення

З повагою редакція «Слово про Слово»

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button