Медіа новини

Всеукраїнський конкурс оповідань «Моя історія війни» стартує 1 липня

Всеукраїнський конкурс оповідань «Моя історія війни» стартує 1 липня, повідомляють на сайті Ірпінської Біблійної церкви.

Джерело: biblechurch.com.ua

«Війна — це трагедія, яку ми переходимо зараз, але переходимо не на самоті. Бог залишається вірним. Ми маємо розповісти світу історії страждання — щоби вшанувати цінність кожного людського життя і протистояти байдужості. Але ми також розповідаємо свідчення Божої опіки, щоб нагадати: перемога — від Господа».

Як повідомляють на сайті, цей конкурс є запрошенням розповісти про війну в Україні крізь призму особистих історій, щоб відкрити нові голоси. Ви можете написати свою історію у формі розповіді (оповідання) чи есе.

Конкурс має на меті дати українським християнським авторам можливість розповісти світові історії про Божу підтримку під час війни.

Три найкращі роботи отримають призи: 1 місце − електронна книга Kindle Fire 7 та грошовий приз в еквіваленті 200 доларів, друге місце − грошовий приз в еквіваленті 150 доларів, третє місце − грошовий приз в еквіваленті від 100 доларів.

Вимоги до конкурсної роботи:

  • До участі в конкурсі допускаються невигадані історії та свідчення українською мовою, які раніше не публікувалися ні в друкованому виданні, ні в Інтернеті.
  • Роботи не повинні бути опубліковані до моменту оголошення результатів конкурсу.
  • Приймаються не більше двох робіт від одного учасника. До участі запрошуються молоді автори віком від 15 років.
  • Обмеження тексту: до 3000 слів. Заявки, які перевищують цей ліміт, не розглядатимуться.
  • Дати назву своєму твору та відправити електронним листом на адресу mywarstoryukraine@gmail.com.
  • Разом з роботою потрібно надіслати коротку автобіографію, фото, місто, контактний номер телефону. Зачекайте п’ять днів, щоб отримати підтвердження про те, що ваша робота прийнята.

Дедлайн: роботи на конкурс приймаються з 1 липня до півночі 31 серпня 2022 року за київським часом. У вересні журі визначить та оголосить переможців.

Світогляд: До участі в конкурсі допускаються твори, які (на думку журі) відображають християнський світогляд та пропагують загальнолюдські (неконфесійні) цінності.

Схожі статті

Журі конкурсу оцінить вашу історію залежно від креативності, якості написання, загального впливу та цінності для читача. Організатори конкурсу передають журі рукописи без зазначення авторства, тому суддівство буде максимально об’єктивним.

Твори оцінюватимуться в залежності від креативності, якості написання, загального впливу та цінності для читача. Організатори конкурсу подають рукописи на розгляд журі без зазначення авторства, тому суддівство буде максимально об’єктивним.

Найкращі роботи будуть опубліковані у соціальних мережах та у збірнику. Подаючи твір на конкурс, автори погоджуються, що їхні роботи будуть опубліковані у збірнику із зазначенням авторства. Тексти, що увійдуть до збірки, підлягають літературному редагуванню.

Читайте також:

Візьми участь в конкурсі дитячої пісні прославлення

Телеграм група учасників конкурсу: mywarstoryukraine

Організатори конкурсу: Media Association International, Ірпінська біблійна церква, «Місія Євразія», Департамент освіти УЦХВЄ, Українська баптистська теологічна семінарія, Riggins Rights Management, Літературний конкурс ім. Джона Буньяна, християнська газета «Вірую».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button