Автори

Макс Лукадо

 
Макс ЛукадоМакс Лукадо – найпопулярніший християнський автор сучасності. Лукадо написав більше ніж 50 книг тиражем більше ніж 28 мільйонів примірників. Йому тричі вручали премію Чарльза Гордона “Золотий Медальйон” як найкращій книзі року. Його ім’я часто згадується в різноманітних списках бестеллерів.
Макс Лукадо народився в 1955 році в Сан-Анжнло, штат Техас. Він був наймолодшим з чотирьох у сім’ї Джека і Телми Лукадо. Його батько працював у нафтовидобуванні.
Макс Лукадо мріяв стати адвокатом, але біблійний курс, який він пройшов в університеті, та місіонерська поїздка змусили його передумати, і стати місіонером. Для цього Максу потрібно було отримати диплом по Біблії і мати досвід не менше двох років служіння в церкві.
Після закінчення Лукадо переїздить в Маямі, штат Флорида, для служіння в церкві. В його обов’язки входило вести служіння в групі, і писати статті в церковний інформаційний бюлетень. Потім ці короткі статті і склали його першу книгу “На наковальні”. Одружившись, переїжджає в Ріо-Де-Жанейро, в Бразилію, для того щоб стати справжнім мімсонером.
Повернувщшись в США протягом 20 років проповідує в церкві, пише книги, веде радіопередачі.

Статті в газеті Слово про Слово

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button