СвітХристиянські новини

Вперше у Франції атеїстів більше, ніж віруючих

У звіті, опублікованому Французьким інститутом громадської думки IFOP, зазначається, що Франція вперше в історії стала країною, де атеїстів більше, ніж тих, хто вірить у Бога.

Джерело: rodyna.org.ua

За останні десять років кількість віруючих у Франції зменшилася на 7 %. Згідно з дослідженнями IFOP, 51 % французів не вірять в існування Бога.

Тільки 47 % респондентів вважають християнські цінності та послання актуальними сьогодні. Інститут IFOP повідомляє, що 38 % французів говорять про релігію з членами своєї сім’ї, а 29 % говорять про релігію з друзями. Це показує зменшення показника на 20 % за останні 12 років.

Зокрема більше ніж дві третини французів вважають, що релігійні цінності позитивно впливають на суспільство. Дев’ять відсотків опитаних сказали, що почали брати участь у релігійних заходах після спалаху коронавірусу.

Читайте також:

Після пожежі у соборі Нотр-Дам у 2019 році кожен п’ятий француз зацікавився релігією.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button