Блог Себастьяна Тегзи

Секс і шлюб

Сексуальне життя без шлюбного союзу суперечить задумові Бога про сексуальність та шлюб. Інакше кажучи, Бог не визнає сексу без шлюбу. Можете сміятись, можете реготати, можете вважати це старомодним, але знайте, що сексуальне життя без шлюбного союзу суперечить задумові Бога. І колись доведеться стати перед Тим, Хто створив для нас цю приємну цяцьку і відповісти як ми нею користувались: згідно з Його задумом чи на свій лад.

Якось Ісус сказав фарисеям:

«Хіба ви не читали, що Творець від початку створив їх чоловіком і жінкою, і мовив: Тому покине чоловік батька й матір і пристане до своєї жінки, і будуть вони двоє одним тілом, так що вони не будуть більше двоє, лиш одне тіло. Що, отже, Бог сполучив, людина хай не розлучає» (Мт. 19:4-6).

А святий Павло у листі до коринтян писав:

«Чи не знаєте, що той, хто пристає до блудниці, є з нею одним тілом? Бо “будуть, – каже, – двоє одним тілом”. Хто ж пристає до Господа, є одним духом. Утікайте від розпусти! Усякий гріх, що його чинить людина, є поза її тілом; а хто чинить розпусту, грішить супроти власного тіла. Хіба ж не знаєте, що ваше тіло – храм Святого Духа, який живе у вас? Його ви маєте від Бога, тож уже не належите до себе самих. Ви, бо куплені високою ціною! Тож прославляйте Бога у вашому тілі!» (1 Кор. 6:16-20).

Читайте також:

Схожі статті

Справа ясна, як білий день. Секс – це не просто фізіологічний акт, обмін рідинами, як кажуть часом; ні, він має духовно-моральний вимір. Адже людина є цілісною істотою разом з тілом, духом та душею. Сексуальне єднання робить двох людей одним цілим, одним тілом, тому воно нерозривно пов’язане зі шлюбним союзом, як також з іншого боку руйнує цей союз, коли здійснюється з кимось іншим поза шлюбом. Ось чому в Святому Письмі чітко сказано, що «подружжя хай у всіх буде в пошані й ложе хай буде без плями, бо Бог буде судити блудників та перелюбців» (Євр. 13:4).

Тому, як полюбляють сьогодні говорити, думай-те!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Себастьян Тегза

Народився 1981-го року на Закарпатті. Одружений. Батько трьох дітей. Бакалавр соціології та богослів'я. В минулому священнослужитель Греко-Католицької Церкви. Сьогодні член Євангельської Церкви Святої Трійці в м. Хуст. Початкуючий письменник.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!