Світ

ВООЗ модернізує свій «Посібник із гендерного підходу»

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила про оновлення свого «посібника із гендерного підходу», оскільки їхня політика тепер полягає у тому, що «стать не обмежується чоловічою чи жіночою».

Джерело: c4u.org.ua

ВООЗ вирішили розширити концепцію інтерсекціональності, тобто дослідити, як «динаміка гендерної влади взаємодіє з іншими ієрархіями привілеїв, що призводить до різних результатів і різного стану здоров’я».

Протягом літа-осені 2022 року ще можливі виправлення цього посібника, але експерти назвали цей крок, включення так званої «третьої статі», «відмовою від основ біології» який може призвести до того, що медичні рекомендації стануть десексуальними та надмірно складними.

Професор Дженні Гембл, експерт з акушерства з Університету Ковентрі, назвала зміну ВООЗ «проблемною». «Це ігнорування основ біології і помилка, − сказала вона MailOnline. − Біологія є основним фактором, що визначає здоров’я та хворобу.

«Незнання основ біології відкриває двері для цілої низки проблем, у тому числі дуже поганого інформування про здоров’я, а також спотворених даних».

Інша експертка у галузі сестринської справи та акушерства з Університету Західного Сіднею погодилася з цим, заявивши, що нові рекомендації ВООЗ викликають занепокоєння.

«Формулювання про те, що існує більше, ніж чоловіча та жіноча стать, викликає занепокоєння, — сказала доктор Карлін Гріббл. − На веб-сайті йдеться, що керівництво оновлюється у світлі нових наукових даних та концептуального прогресу в галузі гендеру, здоров’я та розвитку».

Схожі статті

Але немає жодних «наукових доказів», які б вказували на наявність більш як двох статей, сказала Гріббл.

«Швидше, ідея про те, що статей більше ніж дві, − це постмодерністське, ненаукове розуміння, яке не повинно підтримуватися ВООЗ», − додала вона.

Сама ідея ВООЗ визнати більше ніж дві статі є ще одним підтвердженням суб’єктивності та ненауковості цієї організації. Якщо згадати рішення ВООЗ про визнання нормою гомосексуалізму та трансгендерності, то можна простежити схожу тактику пріоритету політичної (лівої) волі над фактами та науковими доказами.

Проблема цієї модернізації полягає не тільки в проникненні антинаукових ідей в найбільшу організацію охорони здоров’я, а й в загальності та універсальності медичних протоколів ВООЗ, якими користуються всі лікарі світу. Підрозділ Організації Об’єднаних Націй, якому доручено захистити та покращити здоров’я населення, здається, не в змозі впоратися з очевидними основами людської анатомії.

Головним аргументом проти гендерної теорії залишається біологія. Яку б ідентичність не вигадала собі людина, вона не може вирватися зі свого тіла. Бінарність усіх людей – це факт, відмова від якого насправді становить загрозу для систем охорони здоров’я, адже не можна ігнорувати об’єктивну різницю в гормональних та інших нормах двох статей.

Читайте також: 

Новина про готовність ВООЗ визнати більш як дві статі актуалізує необхідність реформування цієї організації. Протягом багатьох років вона була зосереджена на політичних та ідеологічних, а не на медичних потребах. Якщо згадати явно прокитайську позицію її керівника Тедроса Адханома Гебреєсуса під час пандемії та особливу увагу до так званих «гендерних» питань, виникає логічне запитання: навіщо державам щедро фінансувати сумнівні дії цієї організації?

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!