Сім'яХристиянські новини

У ВООЗ рекомендують дітей до чотирьох років навчати про мастурбацію та гендерну ідентичність

Вказівки ВООЗ щодо сексуального виховання рекомендують навчати дітей віком від 0-4 років про мастурбацію та гендерну ідентичність.
«Стандарти Всесвітньої організації охорони здоров’я в галузі сексуальної освіти в Європі: рамки для політиків, освітніх та медичних органів та спеціалістів», радять дітей навчати про сексуальне задоволення (про мастурбацію) та трансгендерство, перш ніж вони навіть навчилися говорити.
ВООЗ радить дітям у віці 0-4 років “отримувати інформацію про насолоду та задоволення при дотики до тіла … мастурбацію”.
Малюків також слід заохочувати “усвідомлювати гендерну ідентичність” та надавати “право досліджувати гендерну ідентичність”.

У віці 4-6 років, педагогів закликають “надавати інформацію про одностатеві стосунки” та “допомагати дітям розвивати повагу до різних норм щодо сексуальності”.
Звичайно, в будь-якому розумному світі жодна дитина цього віку не повинна піддаватися будь-якій інформації про секс.
Попри те, що вони є співучасниками приховування в Китаї спалаху коронавірусу, засоби масової інформації вважають, що ВООЗ є організацією, яка не піддається сумніву.
Соціальні мережі видаляють матеріали, які критикують вказівки Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Джерело: summit.news

[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Вони вже там зовсім збожеволіли? залучати дітей до саморозбещення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button