Новини суспільстваХристиянські новини

У Києві пройде Конференція «Інноваційні християнські методики»

Міжнародний альянс для розвитку християнської освіти запрошує на науково-практичну конференцію для педагогів-християн шкіл і церков «Інноваційні християнські методики», яка буде проходити в Києві з 24 по 26 березня.

Зарубіжні лектори з Америки, Англії та Нідерландів, а також вчителі-практики з України розкажуть про викладання по-християнськи зі свого особистого досвіду, а в секційної роботи продемонструють свої уроки.

Вчителям предметів природничого циклу та уроків Біблії відкриється багато нового, в тому числі нова методика «Віра і наука в класі». Для вчителів гуманітарного циклу і математики також підготують багато нового і цікавого, що стане в нагоді в практичному застосуванні.

Більше інформації про Конфернцію — на сайті Міжнародного альянсу для розвитку християнської освіти mapxo.org.

Джерело: Собор

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button