Новини культури

Визначений лауреат премії «Християнський хіт 2021»

Церемонія вручення Всеукраїнської премії «Християнський хіт 2021» вперше відбулася в Ірпінській біблійній церкві 5 лютого.

Джерело: svitogliad

Лауреатом премії за результатами онлайн-голосування стала співачка Анастасія Зіновкіна з піснею «Я не боюсь».

Премія «Християнський хіт 2021» від руху «Живий Звук» об’єднала багато організацій та людей для поширення та розвитку української християнської музики. Користувачі інтернету обирали з 20 найкращих християнських хітів 2021 року, які були попередньо відібрані експертним журі. Переможця визначали за результатами онлайн-голосування та оцінок журі.

Серед номінантів на кращий християнський хіт були: Roman Kasevich, гурт CHOICE, Maria Kuchurian & Diana Yakovyn, гурт Light up worship, Андрій Грифель, Анастасія Зіновкіна, Anya Mykoliuk Thompson, Katherine, Жанна Іграєва, ANNIKA & TIM-J, Андрій Чеботарьов, Christina Longs, гурт Room for More, Unison band, CRYNEBA, Ivanka-Manka, Фавор, Kana band, Уляна Проданюк. Прослухати усі пісні, номіновані на премію, можна тут.

Для вручення нагороди переможцю був запрошений один з організаторів премії – музикант, керівник музичного факультету УБТС, засновник музичного руху «Живий звук» Володимир Хлиста.

«Перш ніж оголосити лауреата премії, скажу наступне. Виграли всі, тому що це не конкурс, мені навіть слово “переможець” не подобається. Ми оголосимо лауреата премії − того, кого благословили отримати цю грошову винагороду. Справді, я хотів би нагородити всіх. І я вірю, що наступного року у нас буде не одна номінація, а кілька номінацій і переможців. Я хотів би подякувати всім учасникам, тому що всі переможці, тому що вони випустили такі пісні, які зворушують людей. І насправді ми все це зробили разом. Я хотів би, щоб ми прийняли цю нагороду як благословення для когось одного і щоб усі виконавці раділи за нього», − сказав Володимир Хлиста.

Окрім нагороди, Анастасії Зіновкіній вручили пам’ятну статуетку від «Живого звуку». Співачка подякувала організаторам, всім виконавцям та присутнім, а також коротко поділилася історією написання пісні.

«Те, що я просто тут, для мене – це диво. 2020 рік був дуже важким для мене та моєї родини, тому що він був і радісним, і сумним водночас. Радісним, тому що я стала мамою, у мене народилася дочка. Але сумно те, що вона народилася та опинилася на межі життя і смерті. Але я хочу засвідчити вам про славу Божу, бо вона тут зі мною, сидить у візочку. Я хочу засвідчити, що Бог великий і врятував мою дитину, Він дав їй життя. Я присвячую цю пісню своїй доньці, бо написала я її в той час, коли ми переживали всі ці важкі моменти. І Господь тримав нас за руку. Наші випробування ще не закінчилися, але ми вже маємо велику перемогу в Ісусі Христі. Слава Богу, бо Він Всемогутній і дає життя.

Хочу побажати всім іншим музикантам, особливо початківцям: не бійтеся. Я згодна із сьогоднішньою фразою пастора: нехай ваші межі розширюються. Не бійся, мрійте, думайте про велике, бо для Бога немає нічого неможливого. Якщо ви думаєте, що у вас немає ні можливостей, ні обладнання, ні апаратури, повірте, Бог знає всі ваші потреби й Він все передбачить», – додала Анастасія.

Наприкінці церемонії нагородження співачка ще раз заспівала свою пісню «Я не боюсь».

На церемонії нагородження, окрім переможниці конкурсу, свої пісні також виконали й деякі з номінантів. Зокрема, в загальному концерті заходу взяли участь Room for more, CryNeba, Choise, Light up Worship, Unison Band Christina Longs, Jane Igraeva, Ivanka-Manka та Уляна Проданюк.

Читайте також: 

Спільне виконання пісні гурту Room for more з частиною Unison Band стало сюрпризом для гостей заходу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 4-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button