Новини суспільстваХристиянські новини

Покарати тих, хто «нетолерантно» ставиться до трaнcгeндеpів – Уповноважена Верховної Ради з прав людини

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова вимагає від правоохоронців покарати тих, хто «нетолерантно» ставиться до трансгендерів. Свою позицію вона висловила, коментуючи контр-акцію до «Маршу трансгендерів».

Джерело: sobor.com.ua з посиланням на politteo.online

Як написала омбудсмен на сторінці у Facebook, 22 травня у Києві на Михайлівській площі відбувся Марш трансгендерів, під час якого були зафіксовані випадки нетолерантного та агресивного ставлення до учасників зібрання.

Річ у тім, що цю контр-акцію організували представники християнських і молодіжних консервативних організацій. Учасники контр-акції молилися, використовували гасла на підтримку здорових цінностей, тримали плакати з закликами не допустити усиновлення дітей людьми з психічними розладами тощо.

Однак Омбудсмен розцінила такі дії як прояв «нетолерантного та агресивного ставлення». Вона хоче, аби українців карали за елементарну критику трансгендеризму.

Також Денісова зазначила, що вона направила запит до правоохоронних органів щодо належного розслідування вказаних фактів, у тому числі з урахуванням ймовірного мотиву нетерпимості за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Читайте також:

Нагадаємо, що у своїй доповіді Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова вимагає від парламенту прискорити розгляд та прийняття законопроєкту, згідно з яким накладатимуть адміністративну відповідальність для осіб, які застосовують «мову ненависті». Також вона вимагає розробити та подати на розгляд Верховної Ради закон про легалізацію в Україні зареєстрованого цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. І навіть попри нинішню війну, Людмила ДЕНІСОВА знову активно взялася за старе: як і раніше, вимагає карати незгодних з ЛГБТ-ідеологією:
    https://politteo.online/novyny/vijna-ne-zavada-denisova-znovu-hoche-karaty-protyvnykiv-lgbt-ideologiyi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button