Україна

Президент «Місії Євразія» про те, яка ведеться робота після знищення центру в м. Ірпінь

В Україні підірвано центр міжнародної християнської організації «Місія Євразія», знищено сотні Біблій. У недавньому інтерв’ю президент організації «Місія Євразія» Сергій Рахуба розповів, що наприкінці минулого місяця російські війська захопили та зруйнували їхній навчальний центр в Ірпені, Україна.

Джерело: invictory

«Російські захопили наш навчальний центр, – сказав він. — Ми чули, що там обладнали штаб-квартири для своїх сил спеціального призначення».

Крім того, він стверджував, що російські війська використовували обпалені стопки Писання як щити під час перестрілок.

«Ми дуже засмучені цією втратою, — додав Рахуба. — Будинки можна замінити, але нам потрібно перевидати сотні та сотні екземплярів Біблій для молодих євангелістів, яких ми навчаємо. Це молоді добровольці, які продовжують допомагати людям».

Рахуба пояснив, що Навчальний центр був певним мозковим центром для інновацій, місії, стратегічного планування та освіти, де тисячі молодих лідерів пройшли навчання. Президент організації також додав, що вони пролили багато сліз після сумної звістки, але вірять, що Бог продовжить їх забезпечувати. Він заприсягся продовжувати нести Євангеліє десяткам тисяч знедолених сімей біженців.

Після початку російсько-української війни гурт запустив Українську кризову молитовну ініціативу, в рамках якої мережа людей щодня моляться за ситуацію в країні.

«Щотижня ми представляємо низку молитовних прохань, пов’язаних з цією війною, що триває, і нашим служінням, — продовжив Рахуба. — Завдяки цій молитовній ініціативі ми закликаємо людей підключатися, продовжувати молитися за всі потреби, пов’язані з… труднощами через це вторгнення, що триває».

Місія Євразія також постачає гуманітарну допомогу людям, які змушені були залишити свої будинки внаслідок війни. Благодійна організація створила центри допомоги біженцям у Варшаві, Кракові та Молдові на додаток до чотирьох великих центрів розподілу харчових продуктів на заході України.

Рахуба пояснив, що їжа залишається найбільшою потребою українських біженців, бо постачання продовольства повністю заблоковане або паралізоване військовими діями. Організація має команду, яка доставляє великий напівпричіп з 20 тоннами їжі в одне з міст на півночі України, близьких до кордону з Росією.

«Ми отримували харчові продукти із сусідніх країн, таких як Польща, Угорщина, Румунія. Ми привозили їх до великих центрів, де волонтери «Місії Євразія» розфасовували їх за сімейними продуктовими наборами», — заявив він.

Рахуба підрахував, що одним таким набором сім’я з чотирьох або п’яти осіб може харчуватися щонайменше один тиждень, а то й довше. Він додав, що надзвичайно радий, що його організація змогла передати 20 000 продуктових наборів нужденним сім’ям. Він висловив бажання зібрати додатково 50 000 наборів у найближчі три місяці.

Читайте також: 

Також Рахуба назвав медичну допомогу ще однією потребою, з якою стикаються українські біженці. Він згадав, що Mission Eurasia зібрала 4,8 мільйона доларів для надання допомоги.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button