Притчі

Як зробити маму щасливою – притча

Три сини покинули батьківський дім, щоб почати своє життя, і розбагатіли. Зібравшись знову разом, вони говорили про подарунки, які подарували своїй старій матері. Перший син сказав:

– Я збудував для нашої мами великий будинок.

Другий син сказав:

– Я надіслав їй «Мерседес» із водієм.

Третій син усміхнувся і сказав:

– Я вас побив. Адже ви знаєте, як наша мама любить Біблію, і ви знаєте, що у неї слабкий зір. Я надіслав їй коричневого папугу, який може цитувати напам’ять усю Біблію. Мені знадобилося 12 років, щоб 20 ченців у монастирі навчили його. Мені довелося вносити заставу, вносити по 100 тис. доларів на рік протягом 10 років, але це варте того. Мамі лише потрібно назвати главу і вірш, і папуга процитує його.

Незабаром після цього їхня мати надіслала їм листи з подяками. Вона написала першому синові:

– Мілтон, будинок, який ти збудував, такий величезний. Я живу тільки в одній кімнаті, але мені доводиться прибирати у всьому будинку.

Другому синові вона написала:

– Марвін, я занадто стара, щоб подорожувати. Я весь час сиджу вдома, тому ніколи не користуюся «Мерседесом».

Третьому синові вона написала:

– Дорогий Мелвін, ти виявився єдиним сином, який знає, що сподобається твоїй мамі. Курча було дуже смачним.

Іноді люди, бажаючи зробити приємне ближньому, настільки захоплюються, що ускладнюють усе до неможливого. Намагаються дістати для цього зірку, а це може бути зовсім і не потрібно. Іноді досить простої дрібниці, слова, жесту, щоб зробити ближнього щасливим.

Джерело: ChristianProverb

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button