війна

Війська РФ вщент знищили будівлю Місії Євразія в Ірпені

Будівля польового штабу Mission Eurasia (Місія Євразія) у місті Ірпінь знищена російськими військами. У цьому приміщенні розташовувався нервовий центр місії, де розроблялися та втілювались нові ідеї та стратегії служіння.

Джерело: Facebook Сергія Рахуби та Михаїла Черенкова

Зазначається, що місія служіння Mission Eurasia полягає в тому, щоб підготувати та спорядити наступне покоління християнських лідерів у Євразії.

Однак війська РФ знищили будівлю в Ірпені. Ось як про це пише Сергій Рахуба:

«Сьогодні пролито більше сліз. Будівля нашого польового штабу Місії Євразія в Ірпені знищена російськими військами. Це була чудова дана Богом будівля, з якої виходило наше служіння всій Євразії. З цієї будівлі, щедро наданої багатьма вірними прихильниками, у служіння було вкладено стільки часу, енергії, сердець і душ… У цій будівлі розташовувався нервовий центр місії, де розроблялися та втілювались нові ідеї та стратегії служіння. З цієї будівлі навчалися тисячі молодих лідерів по всіх країнах Євразії, були видані та розповсюджені мільйони примірників Святого Письма, люди служили Господу, поширюючи Добру Новину Євангелія людям Євразії/країнам колишнього СРСР. Будь ласка, моліться за мій персонал. Це дуже емоційний день для всіх нас. Станом на сьогодні, через наш проєкт допомоги Україні iCare, який керують національні герої Місії Євразія, лідери, як Ден Горенков, Андрій Максименко, Алекс Бєлєв та багато інших, понад 12 000 сімейних продуктових пакетів було запаковано та доставлено тим, хто найбільше цього потребує, потрапивши в пастку зони бойових дій та прифронтових територій. Кожен сімейний пакет включає достатню кількість їжі, щоб утримувати сім’ю з 4-5 осіб протягом щонайменше одного тижня, і копію Святого Письма для духовного комфорту, надрукованого MissionEurasia. Вони намагаються знищити нас, вони бомблять і руйнують наші будівлі, але вони не завадять нам продовжувати Євангелію. Нехай нам усім допоможе Бог!»

Учасник місії Михаїл Черенков також написав:

«Наш офіс в Ірпені я запам’ятаю таким… Слава Богу за довгі роки щасливого служіння у команді однодумців у цих благословенних стінах. Це був мій другий дім допоки не прийшли російські загарбники. Каміння вже не збереш, бережімо людей».

Mission Eurasia
Facebook Михаїла Черенкова
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button