Медіа новини

В Ірпені відбувся семінар-тренінг «Діти з особливими потребами. Що потрібно знати?»

Семінар-тренінг «Діти з особливими потребами. Що потрібно знати?» пройшов у Ірпені. Спікером на заході була Зоряна Вуїв (лікар-неонатолог, метаболіст, фахівець раннього втручання).

Джерело: Facebook

Спікер висвітлювала тему прийняття, осмислення, доступності. Також говорили про те, як справлятися з небажаною поведінкою та небажанням дитини співпрацювати. Торкнулися теми сенсорної інтеграції в роботі з дітьми.

Свої відгуки також залишили учасниці заходу: матері, викладачі та вихователі.

«Для мене це був час нових знань та оновлення забутих, час цікавих знайомств та спілкування з досвідченими спеціалістами та, що ще важливіше, зі спеціалістами зі щирою любов’ю та прийняттям дітей з особливостями. Це ідеальне поєднання для продуктивної роботи зі складними дітьми – знання і добре серце! Дякую Богові за церкву і служителів з чуйним і співчутливим серцем».

Читайте також: 

«Отримала багато інформації та відповіді на всі питання, що цікавлять мене. Як мамі дитини з особливостями мені важливо орієнтуватися в методах допомоги нашим діткам. Нехай набуті знання знайдуть застосування і принесуть багато гарних плодів».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!