Світ

Війна Росії проти України може бути визнана у США геноцидом – резолюція американського Конгресу

Американський конгрес планує розглянути резолюцію, яка визнаватиме вторгнення Росії в Україну геноцидом.

Джерело: zn.ua з посиланням на foreignpolicy.com

У документі йдеться про звірства російських військ в Україні, зокрема хаотичні напади на мирних жителів, бомбардування пологових будинків та медичних установ, депортація до РФ та на окуповані території. Всі ці злочини відповідають критеріям геноциду, викладеним у відповідній Конвенції ООН.

Зазначається, що резолюція конгресу США немає обов’язкової юридичної сили. Однак це сигнал для всього світу, а саме засудження дій країни-агресора та підтримка України.

Нагадаємо, що посол США з особливих доручень з питань міжнародної релігійної свободи звинуватив Росію у «придушенні релігійних лідерів» та засудив «жахливе руйнування релігійних об’єктів» в Україні. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!