Світ

Відтепер американські штати можуть самостійно забороняти аборти – рішення Верховного суду США

24 червня 2022 року за рішенням Верховного суду США відтепер штати самостійно можуть забороняти аборти. Відповідну нав’язану норму скасовано через 49 років після легалізації дітовбивства на федеральному рівні (рішення Верховного суду в справі «Роу проти Вейда»).

Джерело: c4u.org.ua з посиланням на npr.org та wsj.com

Скасування абортів підтримали п’ятеро з дев’яти суддів, а троє проголосували проти.

Серед тих, хто підтримав заборону абортів були судді, яких призначив минулий Президент США Дональд Трамп (Ніл Горсач, Бретт Кавано та Емі Коні Баррет), хоча проти них і їхніх дітей були фізичні й моральні погрози.

У підсумку засідання, суддя Семюель Аліто наголосив, що Конституція не надає права на аборт.

За його словами, штати мають абсолютне право вводити обмеження для абортів, якщо при цьому захищаються «законні державні інтереси», зокрема «повага та збереження внутрішньоутробного життя на всіх етапах розвитку».

Зазначається, що майже в половині штатів буде скасована можливість легального аборту.

Схожі статті

При цьому кінець справи «Роу проти Вейда» – це також початок нової суспільної дискусії. Адже найближчим часом світ побачить, як прийняття нових рішень про заборону абортів на рівні штату, так і масові протести феміністок, ліворадикалів та лобістів абортів (наприклад, співробітників Планованого батьківства).

Як повідомляється, сьогодні дедалі більше людей на Заході підтримують життя.

Наголошується, що захист ненароджених дітей – це велика перемога справжніх західних цінностей і християни відіграють в цьому провідну роль.

Нагадаємо, майже 4 з 10 чоловіків, які мають дівчину або дружину, яка зробила аборт, кажуть, що вони справили найбільший вплив на рішення перервати вагітність. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!