війна

Українські депутати пропонують законодавчо заборонити виїзд за кордон чоловіків на час воєнного стану

На сайті українського парламенту зареєстрований законопроєкт, що передбачає на законодавчому рівні заборону виїзду за кордон чоловіків 18-60 років на час воєнного стану. Раніше заборона містилася лише у президентському указі.

Джерело: censor.net

Внесли до парламенту документ три депутати від фракції «Слуга народу» – Михайло Лаба, Олексій Кузнєцов та Анатолій Остапенко.

Окрім того, вони пропонують додати до Закону України «Про порядок виїзду з України та в’їзду в Україну громадян України» нову статтю, у якій буде прописано обмеження на виїзд для призовників, та винятки для багатодітних батьків, батьків-одинаків, чоловіків з інвалідністю та студентів/аспірантів/докторантів. А також право виїзду за межі України під час воєнного стану може бути надано особам, визначеним Кабміном.

До того ж відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації надається громадянам, заброньованим на період мобілізації та воєнний час за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами та організаціями, а також особам з інвалідністю або непридатними до військової служби за станом здоров’я.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button