Блог Олега Олійника

Найголовніші фахівці на землі

Ви коли-небудь замислювалися над тим, який фах є найважливішим на землі? У цій статті я розповім вам про нього і про деяких людей, які недавно стали “головними фахівцями на землі”.

Яку б професію ми не набули, в якій би сфері ми не почали працювати, всі ми починаємо свій життєвий шлях у своїй родині.

Саме наші батьки мають на нас найбільший вплив, який будь-хто коли-небудь зможе зробити.

Перші 1,5 року формується наша прихильність до мами. Її якість вплине в майбутньому на наше почуття власної гідності, на нашу здатність до навчання, до побудови відносин з іншими людьми.

Наскільки ми будемо турбуватися з різних приводів і будемо схильні до депресії й навіть наскільки ми будемо успішними в матеріальному відношенні – все це визначають перші 1,5 року з мамою.

Від 3 до 6 років ми починаємо знайомитися з тими, хто не з “нашої родини”: у нас з’являються перші друзі, трапляються перші конфлікти…

І саме батьки допомагають нам в цьому процесі, будучи нашими вчителями і “жилеткою”, в яку ми завжди можемо поплакати, отримавши підтримку.

Потім ми йдемо в школу. І, хоча ми потроху починаємо відділятися від сім’ї, і на нас починають впливати інші люди (вчителька, однокласники…), найбільший вплив все ще продовжують надавати наші батьки.

Особливо тато допомагає “входити” в цей світ, приймати виклики і справлятися з ними. Від його впливу буде залежати наша самовпевненість і самооцінка.

Одним словом, самі ГОЛОВНІ ЛЮДИ в нашому житті – це наші батьки.

А ви знаєте, у 2020 році в Україні розлучення склали 71%?

А ви знаєте, що 50% дітей в Україні виховуються у неповних сім’ях: тільки одним з батьків?

Багато хто з “головних в житті людей” не знають як справлятися зі своїми функціями: як побудувати свої відносини щасливими, як зробити свою сім’ю безпечною для своїх дітей місцем радості й щастя.

Тому ГОЛОВНИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ на землі є ті, хто може допомогти, навчити мистецтву побудови міцних і щасливих відносин подружжя.

А також ті, хто може навчити цьому мистецтву тих дітей, які не побачили цього зразка у своїх батьківських сім’ях …

Тому я продовжую навчати вчителів і тренерів в Школі Подружнього Життя (Школа подружнього життя). Саме вони потім вчать подружжя, а також вчать старшокласників, студентів та іншу молодь мистецтву щасливих стосунків в сім’ї.

В кінці серпня пройшли 2 тренінги онлайн, на яких були сертифіковані вчителі з Одеської, Запорізької, Чернівецької та Тернопільської областей, а також тренери із Запорізької та Дніпропетровської області.

Побажаємо новим “головним фахівцям” успіхів в реалізації отриманих знань, а подружжю, батькам і молодим людям, які будуть отримувати ці знання, щастя в їхніх справжніх або майбутніх сім’ях.

Читайте також:

Для того, щоб пройти навчання і стати “головним фахівцем”, заповніть одну з гугл форм нижче:
1) https://docs.google.com/…/1RSrRmJcHZlzk2xybvMkreLJ…/edit (для російськомовних представників країн світу, а також України)
2) Для вчителів України треба заповнити гугл форму: https://docs.google.com/…/1grUuu7HFPp3idS…/edit

ВІДГУКИ ВЧИТЕЛІВ (тренінг 24-26 серпня)

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Олег Олійник

Магістр освітніх, педагогічних наук, магістр богослов'я та християнської педагогіки, викладач закладів вищої освіти, викладач предметів духовно-морального спрямування, сімейний психолог. Автор двох програм "Школа подружнього життя", яки отримали грифи МОН України, автор та керівник Всеукраїнського проєкту "Школа подружнього життя", керівник ГО "Моє покоління", пастор церкви "Нове життя" (Краматорськ).

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button