Варто замислитись

Він іде попереду вас

«Він іде в Галилею попереду вас, там Його ви побачите, як Він вам говорив» (Марка 16:7).

Він буде вчасно в тому місці, де назначив зустріч Своїм учням. Ісус завжди вірний своїм обітницям. Якщо Він обіцяє бути з нами в нашому домі, в церкві чи в будь-яких інших місцях чи ситуаціях, то можемо покластися на Його слово. Ми іноді поступаємо невдячно і відхиляємося від зустрічі у призначеному місці, але Він цього ніколи не зробить. Він каже: «Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, там Я серед них» (Матвія 18:20). Він не каже: «Я буду там», а каже: «Я вже там».
Ісус завжди виступає ініціатором: Ісус іде попереду нас. Його серце є з Його народом, Він радіє йому, Він ніколи не запізнюється на зустріч із ним. Ісус у всьому йде попереду нас.
І Він відкривається тим, хто йде за Ним: «Там Його побачите». Яка радісна зустріч! Нас не хвилює зустріч із великими цього світу, а побачивши Його, переповнюємося радістю і спокоєм. І побачимо Його, тому що Ісус обіцяє прийти і явити Себе тим, хто вірить у Нього. Без усякого сумніву, так воно і буде, тому що Він робить усе, що обіцяв: «Як Він сказав вам».
Запам’ятайте ці останні слова і будьте впевнені, що до кінця ваших днів Він буде робити все «як Він сказав вам».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!