Домашня » Варто замислитись » Він іде попереду вас

Він іде попереду вас

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

«Він іде в Галилею попереду вас, там Його ви побачите, як Він вам говорив» (Марка 16:7).

Він буде вчасно в тому місці, де назначив зустріч Своїм учням. Ісус завжди вірний своїм обітницям. Якщо Він обіцяє бути з нами в нашому домі, в церкві чи в будь-яких інших місцях чи ситуаціях, то можемо покластися на Його слово. Ми іноді поступаємо невдячно і відхиляємося від зустрічі у призначеному місці, але Він цього ніколи не зробить. Він каже: «Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, там Я серед них» (Матвія 18:20). Він не каже: «Я буду там», а каже: «Я вже там».

Ісус завжди виступає ініціатором: Ісус іде попереду нас. Його серце є з Його народом, Він радіє йому, Він ніколи не запізнюється на зустріч із ним. Ісус у всьому йде попереду нас.
І Він відкривається тим, хто йде за Ним: «Там Його побачите». Яка радісна зустріч! Нас не хвилює зустріч із великими цього світу, а побачивши Його, переповнюємося радістю і спокоєм. І побачимо Його, тому що Ісус обіцяє прийти і явити Себе тим, хто вірить у Нього. Без усякого сумніву, так воно і буде, тому що Він робить усе, що обіцяв: «Як Він сказав вам».

Запам’ятайте ці останні слова і будьте впевнені, що до кінця ваших днів Він буде робити все «як Він сказав вам».

Попередня Стаття

Христос воскрес

Наступна Стаття

Перші плоди воскресіння

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *