Про відомих

29 листопада виповнилося 122 роки з дня народження Клайва Стейплза Льюїса

Клайву Стейплзу Льюїсу 29 листопада виповнилося 122 роки з дня його народження. Це відомий християнський апологет та письменник 20 століття. Він є автором «Просто християнство» та «Хроніки Нарнії».
Клайв Льюїс народився у 1898 році, а відійшов у вічність у 1963.
До християнства Льюїса привів товариш-католик, теж відомий письменник, Дж. Р. Р. Толкін. Хоча Люїс став англіканцем, його твори допомогли привести безліч людей до Католицької Церкви.
Сторінка у Facebook, присвячена Льюїсу, так описала автора:
Учні Льюїса, безумовно, поважали та любили його. Часто на вихідних вони приходили до нього по 3-4 людини (це завжди були юнаки) і Льюїс грав з ними в теніс, або вони відправлялися купатися або кататися на човні по озеру.
А в роки війни в будинку К. С. Льюїса жили діти, евакуйовані з Лондона.
Льюїс був хорошим астрономом. На балконі спальні у нього був обладнаний телескоп. Також він був і чудовим оповідачем. Він завжди розважав історіями.
У його зовнішності не було ніяких претензій на вишуканість: твідовий або фланелевий костюм, спортивна куртка, в руці часто – важка дорожня тростина, а на голові завжди капелюх.
Він, здавалося, був далекий від війни, яка бушувала. Його душа була заповнена космосом, Небом, літературою і його церквою.
Він був добрим, жалісливим і дуже людяним.
Читайте також:

Вислови автора:

«Я прийняв релігію не для того, щоб бути щасливим. Я завжди знав, що щасливим мене може зробити пляшка портвейну. Якщо ви шукаєте релігію, яка надасть вам відчуття комфорту, в такому разі я не рекомендую християнство».
«Християнин не вважає, ніби Бог любить нас через те, що ми — добрі, але що Бог зробить нас добрими через те, що Він любить нас».
«Бог не може дати нам миру і щастя поза Ним самим, бо такого не існує».
«Людина не може применшити Божу славу, відмовившись поклонятись Йому, так само як божевільний не може загасити сонця, написавши слово “темрява” на стіні своєї палати».
«Справжня покора означає не бути про себе нижчої думки, а думати про себе менше».
«Історія людства — це довга жахлива оповідь про людину, яка намагається знайти щось інше, крім Бога, що зробить її щасливою».
«Помри до того, як помреш, бо потім шансу не буде».
«Ніхто не знає, наскільки він поганий, поки не докладе усіх зусиль, щоб бути добрим».
«Прямуй до Неба, а земля тобі “додасться”; прямуй до землі — й нічого не отримаєш».
«Якщо християнство неправдиве, то воно неважливе; якщо правдиве, то має нескінченну важливість. Єдине, чим воно не може бути, — середньої важливості».
«Кожен вважає, що прощення – чудова ідея, аж поки самому не доводиться щось прощати».
«Любов може простити всі недоліки й любити, не зважаючи на них; але Любов не може перестати прагнути їх усунути».
«Тепер я знаю, Господи, чому Ти не відповідаєш. Ти сам є відповіддю. Перед Твоїм обличчям усі питання зникають. Якої ще відповіді треба?».
Джерела:
https://www.facebook.com/permalink.php?id=137632006877417&story_fbid=707160849924527
https://credo.pro/2017/02/173439
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button