Новини культури

Відійшов у вічність талановитий музикант Євген Щавлінський

У вівторок, 14 березня, відійшов у вічність талановитий музикант і душевна людина, рівнянин Євген Щавлінський. Можливо, ви чули його пісні по радіо, навіть не знаючи його імені, оскільки вони мали унікальну та потужну силу й глибину.

Джерело: Facebook

Євген кілька років боровся з важким онкологічним захворюванням, яке сильно вплинуло на його життя, але водночас спонукало жити на повну, зосередившись на своїй музиці, Бозі, батьківщині, родині та близьких.

«Сьогодні Євгена не стало, і ця звістка болем відгукнулася в серцях усіх, хто його знав, кому поталанило доторкнутися до його світла, до його тепла, до його щирості та його душі», – пише РадіоТрек.

Біографія Євгена

Євген народився 12.11.1997 у місті Рівне. Свою першу авторську композицію він написав у 2014 році. Закінчив навчання в музичній школі по класу гітари з упором на класичну музику. Після цього протягом року брав участь у музичних конкурсах, виконуючи музику фламенко.

Згодом він перейшов до сучасної музики та видав два альбоми («The First», «Світ Ілюзій») під ім‘ям Shchavlinskyi. Євген також працював сесійним гітаристом і займався продюсуванням звуку.

«Він був чудовим другом, благочестивою людиною, професійним музикантом та відданим поклонником. Він був тим, хто перш за все шукав Бога та прагнув зробити Ісуса відомим, саме це він вважав метою прославлення.

Женя вірив в інших людей часом більше, ніж в самого себе та був підтримкою для багатьох музикантів. Він вмів бути смішним та серйозним водночас», – відгукуються про музиканта Wholeheart.live.

Про свою творчість Євген говорив так:

«Є пісні, що народжуються за 10 хвилин повністю, а є інші, які пишуться місяцями і як пазл складаються з різних обставин та емоцій. Єдине, що спільне для пісень, які я можу назвати своїм мистецтвом, – це чесність».

Він розповів, що його духовний шлях почався, коли йому було 14 років, і тривав усе його життя. У 2021 році він одружився зі своєю другою половинкою Сарою. Вона була поруч з ним, поки він боровся з раком, який на той час уже перейшов у четверту стадію.

«Там, де Ти – сліз нема. Там, де Ти – нове життя», – Євген Щавлінський.

Прощання з Євгеном відбулося 15 березня, о 12:00, у Церкві «Дім Євангелія».

Читайте також: 

Слово про Слово також висловлює співчуття родині, друзям і шанувальникам Євгена в цей важкий час. По-справжньому надихає бачити, як Євген жив повним життям, не зважаючи на боротьбу з раком. Він показав усім нам, що означає довіряти Богу.

Нехай вас розрадять спогади про його життя та вплив, який він справив на багатьох. Віримо, що його музика продовжуватиме надихати протягом багатьох років.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button