Православні новини

Зареєстровано законопроєкт, який забороняє діяльність РПЦ в Україні

Вчора, 22 листопада 2022 року, фракція «Європейська Солідарність» зареєструвала законопроєкт, який забороняє діяльність РПЦ на території України, ініційований народним депутатом Миколою Княжицьким. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Європейської Солідарності.

Джерело: risu

Цей законопроєкт містить повну заборону будь-яких релігійних організацій та установ, які належать або визнають у будь-якій формі підпорядкування в канонічному, організаційному та інших питаннях Російській Православній Церкві.

Також зазначається, що законопроєкт спрямований на запобігання загрозам національній безпеці України та забезпеченню порядку, «оскільки Російська православна церква надто довго займала антиукраїнську та підривну позицію та підтримувала всі злочинні дії російського режиму».

Читайте також:

«Діяльність православних релігійних організацій в Україні має проводитись з урахуванням Патріаршого та Синодального Томоса, наданого Українській Православній Церкві та Українській державі.

Звільнення України від РПЦ це ще один крок до вільної та незалежної України!», – написали на своїй сторінці у Facebook Європейська Солідарність.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Досить логічний і актуальний законопроєкт.
    Якщо, звичайно, ця політсила, що його подала на розгляд ВР (“Євросолідарність”), має, при цьому, дійсно чесні й щирі наміри. А не буде використовувати цей факт, зокрема, для рекламного самопіаоу, а також, за змістом, провокативного – за умов нинішньої війни – розхитування суспільно-політичної ситуації в Україні з такою (правдивою) метою, аби – будь-що – цинічно-зухвало й суто наклепницьки дискредитувати чинне керівництво держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!