Світ

12 місіонерів, яких викрали на Гаїті, вже на волі

Християнське служіння допомоги в Огайо висловило подяку Богу в четвер вранці, оголосивши, що 12 місіонерів, які були серед 17 викрадених сумнозвісною бандою 400 Мавозо на Гаїті, тепер усі на волі.

Джерело: christianpost.com

«Ми прославляємо Бога за відповідь на молитву − решта 12 заручників вільні! Приєднуйтесь до нас у прославленні Бога за те, що всі 17 наших близьких тепер у безпеці. Дякуємо за ваші палкі молитви протягом останніх двох місяців. Ми сподіваємося надати більше інформації», − йдеться у заяві служіння міжнародної допомоги для The Christian Post.

Звільнення решти 12 місіонерів відбувається лише через 11 днів після звільнення трьох інших 5 грудня. Приблизно за два тижні до цього банда звільнила двох місіонерів, яких описували як хворих дорослих.

Джерело, яке знає про перші два звыльнення, повідомило The Miami Herald, що викуп не був сплачений, навіть якщо лідер банди 400 Мавозо, Вілсон Джозеф, погрожував убити всіх місіонерів, якщо його банда не отримає по 1 мільйону доларів за їхнє звільнення.

У четвер було незрозуміло, чи був сплачений викуп за звільнення когось із місіонерів.

Коли відбулося викрадення, в групу викрадених входили шість чоловіків, шість жінок і п’ятеро дітей, з яких 16 американців і один канадець. На момент викрадення їм було від 8 місяців до 48 років.

Поки тривали переговори щодо їхнього звільнення між бандою та чиновниками урядів Гаїті та США, у  соціальних мережах поширилося відео Джозефа, на якому видно, що кримінальний бос не задоволений темпом переговорів.

«Клянуся громом, що якщо я не отримаю того, про що прошу, я прострелю голови цим американцям», − погрожував Джозеф наприкінці жовтня, згідно з перекладом, який цитує Bloomberg Quicktake.

Радник США з національної безпеки Джейк Салліван заявив на брифінгу для преси наприкінці минулого місяця, що президент Джо Байден прагне забезпечити повернення додому усіх місіонерів додому, особливо дітей.

Читайте також:

«Я особисто щодня повідомляю президенту оновлення з цього питання, який дуже зацікавлений у тому, щоб ми безпечно доставили кожного з цих людей додому», – сказав Салліван.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button